Робимо кімнату затишною

Один із засобів зробити приміщення затишним - мудро організувати його простір. Крім того, такий підхід до справи здатний створити також цілющу атмосферу, здатну позитивно впливати на здоров'я мешканців. 

Сегодня большой популярностью пользуется современное жилье, расположенное в тихих экологически чистых районах. Такими являются квартиры от застройщика горячий ключ, которые находятся в доме «Комфорт класса» в самом центре курортного города с уникальными целебными источниками и свежим воздухом Горячий Ключ.

Для досягнення подібного ефекту слід дотримуватися таких правил:

1. Екологічна чистота матеріалів. Ще в ході будівельних робіт брати до уваги не скільки декоративні властивості матеріалів, стільки їх натуральність і екологічність. В цьому відношенні найкраще придивитися до досвіду наших дідів-прадідів, найчастіше дотримувалися саме принципу безпеки для здоров'я. Подібними властивостями володіє камінь і цегла, а ось від зайвого нагромадження металевих і скляних елементів краще відмовитися. Це ж стосується конструкцій із залізобетону та інших схожих сумішей. Особливо негативно діють на здоров'я фенолозберігаючі матеріали, активно провокують алергію; Проте небезпечний і формальдегід, що сприяє захворюванню дихальних шляхів і нервової системи. Виходячи з цих міркувань, не варто гнатися за всілякими будівельними новинками, віддаючи перевагу перевіреним часом речовинам і матеріалам.

2. Флористика. Розводячи домашні рослини, слід знати, що вони здатні приносити не тільки озеленяючий, але і оздоровчий ефект. Цілий ряд кімнатних квітів здатні надавати антисептичну дію: мова йде про волошки, офиопогон, кардамон, спатифиллум і т.п. Існують також рослини з вираженим заспокійливим впливом - г-Ранії, лаванда, монстера. У сучасному інтер'єрі зазвичай не обходиться без наявності пластика і інших виділяючих токсини матеріалів: для їх нейтралізації можна обзавестися токсинопоглинаючими рослинами. В умовах кухні, де часто присутні різні запахи, найкраще висадити лавр, пергонію, хлорофітум: вони дуже добре очищують повітря.

3. Лікувальні предмети. Рекомендація по перевазі в сторону натуральності стосується не тільки будівельних чи ремонтних робіт, але і придбання меблів та інших предметів інтер'єру. В цьому відношенні поза конкуренцією перебувають меблі з деревини. Те ж саме стосується і тканини: застосування лляних, ситцевих, вовняних і мішковинних виробів є набагато краще, ніж штучні тканини.

4. Творчий дух. Відмінно оптимізують атмосферу в домі всілякі декоративні і функціональні предмети, виготовлені самостійно. Це стосується малювання картин, виготовлення всіляких букетів та ікебани, поличок, абажурів і т.п.: Чим більше особистої творчості, тим веселіше в будинку.

5. Психологічний ефект. При правильному підході до оформлення кімнати можна використовувати принципи психологічного ефекту. Наприклад, необхідно уникати дуже складних декоративних форм, великого числа гострих кутів, насичених і яскравих відтінків. Краще не переборщувати з великою кількістю дрібних предметів декору і дзеркал на стінах. Якщо мова йде про спальні, то важливо створити там приглушене освітлення, без прямих сонячних променів. При оформленні стін фотографіями і картинами дуже важливо спостерігати лаконічність і стиль.

Похожие статьи:

  1. Безшовні натяжні стелі
  2. Як вибрати змішувач
  3. Декоративна штукатурка