Сохраняя лучшее из русских традиций

Зберігаючи кращі з російських традицій, ми доводимо будівництво лазень до досконалого результату. Ми гарантуємо використання в роботі тільки якісної деревини хвойних порід.

Наші фахівці докладуть максимум зусиль і професійного майстерності, щоб зруб лазні вийшов на славу.
Зруби бань – це той самий ідеальний варіант для будівництва лазні на вашій заміській ділянці.
Використовувати тільки ручну рубку, як це робилося багато століть поспіль – це девіз нашої компанії. Саме так ми отримуємо споруди, які по-справжньому «російським духом пахне».
А взагалі, технологічний процес спорудження лазні включає не тільки встановлення готового зрубу на закладений раніше фундамент і під дах. Ця процедура потребує також повної внутрішньої обробки до приведення будівлі у стан, коли вона може відповідати всім своїм основним цілям.

Посетив наш сайт вы можете просмотреть каталог товаров пальто , выбрав товар вы можете его тут же заказать , у нас низкие цены и высокое качество товаров.


Як вже було відмічено, переважно для будівництва лазень використовувати хвойні породи дерев, це теж традиція. Той неповторний аромат сосни, який витає в російській лазні не залишить нікого байдужими. А адже це ще й корисно для дихальної системи. Це все цілюща сила смол.
Не можна не сказати, що при виготовленні зрубів бань, ми не слідуємо технологіям властивим дерев'яного домобудівництва. Це стосується обов'язкової витримки зрубу для його усадки в цілях підтримки високого рівня якості будівництва. Тільки після цього можна приступати до чистового оздоблення зрубу. Відбувається кожне з приміщень майбутній лазні і передбанник, і парилка, кімната відпочинку. При цьому можливі різні варіанти обробки: шліфування, оббивка і інше.
Дерев'яні зруби бань відмінно зберігають тепло. Вони дуже довговічні, при цьому зовнішній вигляд також довго залишається естетично привабливим.
Звертаємо вашу увагу на те, що перш ніж почати будівництво лазні зі зрубу, потрібно остаточно визначитися з її розмірами і розташуванням банних приміщень. В допомогу вам ми запропонуємо вже готові проекти бань, з яких ви зможете вибрати те, що підходить саме вам.

Похожие статьи:

  1. Деревянные бани: брус или каркас?
  2. Строительство модульных зданий
  3. Печь для сауны своими руками