Спектакль "Лебедине озеро"

« Лебедине озеро »- абсолютно особливе назва в балетному репертуарі, - коментує генеральний директор Михайлівського театру Володимир Кехман. - Ми довго обговорювали, яка з версій« Лебединого озера »повинна йти на нашій сцені, і в результаті вибрали постановку Олександра Горського - Асафа Мессерера . на думку істориків балету, другим за значимістю подією після дягилевських «російських сезонів», який затвердив пріоритет російського балету в усьому світі, були історичні гастролі Великого театру в Лондоні в 1956 році. Тоді «Лебедине озеро» в цієї версії мало оглушливий успіх. Прихід до нашого театру Михайла Мессерера уможливив відновлення тієї чудової постановки ".

Вы можете приобрести билеты на популярный спектакль озеро лебединое по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Головний балетмейстер Михайлівського театру Михайло Мессерер підкреслює: "Моя позиція полягала в тому, що ми не повинні повторювати блискучу постановку Костянтина Михайловича Сергєєва, яка йде в нашому великому старшого брата - Маріїнському балеті. Років сто тому видатний петербуржець (в той час початківець хореограф) Олександр Олексійович Горський переніс «Лебедине озеро» Іванова - Петіпа на сцену московського Великого театру, поставивши балет по-своєму, але втіливши його мовою класики і спираючись на геніальну хореографію оригінал а. Час Олександра Горського - це наступна епоха в еволюції танцю після балетного класицизму Петіпа і Іванова. На Горського вплинуло сучасне йому мистецтво модерн, йому була близька режисура Станіславського і Немировича-Данченка з її новим стилем акторської гри. І саме Володимир Іванович Немирович-Данченко брав участь в роботі Горського над постановкою «Лебединого озера».

Я підійшов до реставрації дбайливо, бо схиляюся перед постановкою 1956 року народження, проте визнаю, що, можливо, моя участь у відновленні надає нашій виставі якщо не більше сучасне, то ближче для сучасного глядача звучання. Мої зміни незначні - вони засновані на моїх бесідах з Асафом Михайловичем в 1990 році. Йшлося про те, як би він відредагував спектакль, якби йому знову випала нагода постановки. У 1956 році «Лебедине озеро» йшло в оформленні чудового художника Симона Вірсаладзе. Це оформлення ми взяли і зараз: і костюми, і декорації. По-моєму, спектакль співзвучний сьогоднішнього дня: в суспільстві сьогодні відчувається бажання сподіватися на щасливий кінець, і в нашому «Лебединому озері» він є ".

Похожие статьи:

  1. Электромобили для детей
  2. Що таке планкет з дерева
  3. Укладка паркетной доски
  4. ​Баня из клееного бруса
  5. Мобільні будиночки