Споруда Лазні з Бруса Своїми Руками

Баня з бруса своїми руками - особливості зведення

Справа за малим: треба визначитися з матеріалом, з'ясувати технологічні особливості зведення будівель з нього - і вперед, до підкорення нової вершини.

 

Цегла, піноблоки, дерево - що вибрати? Якщо ви прихильник традиційної російської лазні, логічно, що вам захочеться дерев'яну споруду.І в цьому випадку віддайте перевагу брусу. Чому? Є цілих п'ять причин чому лазня з профільованого бруса гідний кандидат:

 

1.Матеріал популярний, тому в Мережі без проблем можна знайти будь-які проекти, в тому числі і на нашому порталі.

 

2. Брусові споруди досить легкі, тому не вимагають потужного фундаменту, що дозволяє трохи заощадити.

 

3. Цей пиломатеріал відносно простий в установці, тому зовсім необов'язково збирати споруда на землі, а потім переносити в потрібне місце, як будівлі з колод.Можна спокійно будувати відразу на фундаменті.

 

4. Брус відмінно тримає тепло.

 

5. Брусові споруди дають мінімальну усадку.

 

Підготовчі роботи

 

Сортуємо брус

 

Щоб лазня з бруса своїми руками була якісною, потрібно пересортувати весь закуплений матеріал.Вам потрібно відібрати лише кращий брус, без дефектів. Який матеріал не підходить? Відкладіть в сторону брус з такими ушкодженнями:

 

1.З глибокими тріщинами.

 

2. Вражений грибком або жучками-червицями.Підгнивають матеріал покривається темно-синіми плямами. Не варто ризикувати і використовувати його.

 

3. Не беріть матеріал, деформований по поздовжній осі.Брус повинен бути плоским і рівним з усіх боків. Якщо якісного матеріалу не вистачає, то ви можете застосувати ці бруси в укладанні зрубу, але пам'ятайте: вони зажадають додаткової підгонки при укладанні вінців.

 

Матеріал, на якому виявлені сліди «роботи» комах або гнилі, краще негайно спалити: грибок і жучки швидко оселяться на іншому брусі, і тоді ваша лазня з Брюс Своїми руками буде Poprostu "меблі" vreditelâmi.Деформований брус вам ще знадобиться. Він може використовуватися при обробці або в будь-яких менш значущих, ніж зруб, елементах будівництва.

 

Щоб втрати матеріалу були мінімальними, ще на підготовчому етапі, переглядаючи проекти і визначаючись з постачальником бруса, звертайте увагу на кожну дрібницю.Якщо, оглядаючи матеріал у продавця, ви бачите уражені «синюшні» ділянки на брусі, ознаки деформації, краще відразу відкласти такий матеріал подалі.

Источник: vasha-banya.com

Возможно, вам понравится:

Будинок з бруса. Будівництво
Будинок з бруса. Будівництво
Фундамент своїми руками. Види
Фундамент своїми руками. Види

Похожие статьи:

  1. Споруда Лазні з Колоди Своїми Руками
  2. Будівництво Бань Бруса Своїми Руками
  3. Будівництво Лазні з Блоків Своїми Руками