Стиль кантрі для затишної спальні

Не тільки для тих, хто живе в сільській місцевості або за містом, але й для всіх любителів простоти й добротності в інтер'єрі, стиль кантрі ніколи не втратить своєї привабливості. Оздоблення приміщень будинку в цьому стилі, є одним з найпопулярніших напрямів.

Сільський стиль, виражається через деякі основні елементи, які стосуються, в першу чергу, будівельних природних матеріалів, таких як дерево та камінь.

Во все времена прикованные к постели инвалиды и лежачие пациенты сталкивались с такой проблемой, как пролежни даже при самом лучшем уходе. Поэтому образовавшиеся пролежни лечение и профилактику их появления необходимо проводить с помощью квалифицированных врачей.

Додаткові елементи допоможуть зрозуміти краще, якої дизайнерської лінії слід дотримуватися, щоб прикрасити спальню в сільському стилі:

• дерев'яні балки з шаруватої деревини;

• паркетна підлога;

• антикварні або зістарені меблі;

• коване залізне ліжко;

• натуральні тканини: льон, бавовна й шерсть.

Кольори шпалер в спальні в стилі кантрі, задають тон для всієї кімнати. Рожевий, світло-жовтий, пастельно-зелений або інші світлі кольори сприяють почуттю спокою, відпочинку та розслаблення. Ще однією особливістю цього теплого стилю, є занурення в море світла. Дерев'яні вікна з пастельного кольору шторами з льону пропускають сонячне світло, що нагріває дерев'яні меблі, паркетна підлога й балки на стелі роблять простір спальні ще більш привітним.

Горищне приміщення може створити дуже сприятливе середовище для спальні в сільському стилі. Його дерев'яний дах, сам по собі, є компонентом стилю кантрі. Що стосується штучного освітлення, то в спальні краще використовувати розсіяні джерела світла. Це можуть бути низько повішений абажур, пара торшерів, які вечорами, своїм жовтим світлом будуть створювати незвичайно затишну атмосферу.

Але, що є найбільш важливим аксесуаром спальні в стилі кантрі? Звичайно ж дерев'яні меблі й, насамперед, широке ліжко. Але якщо є можливість, то дерев'яне ліжко краще замінити на коване, тому, що коване залізне ліжко - це найголовніша деталь спальні в сільському стилі. На ліжку можуть розташовуватися покривала з квітковими мотивами або клаптеві, подушки з натуральними лляними наволочками в смужку й горошок.

Поруч із ліжком може перебувати платтяна шафа або комод ручної роботи. Акцентувати особливості обраного стилю допоможуть декоративні дрібнички на комоді, такі як маленьке антикварне дзеркальце у срібній оправі або стара ваза, повна шовкових квітів. Колірна палітра при виборі меблів, штор, білизни повинна бути виключно м'яких відтінків, щоб не погубити собою всю атмосферу спальні. Неприпустимо використання червоних, темно-фіолетових і чорних кольорів. У той же час вітаються бежеві відтінки у поєднанні з глибоким синім кольором, що створює цікавий колірний контраст.

Якщо спальня досить велика, то можна замислитися про створення затишного куточка для читання з кріслом-гойдалкою, покритим картатим пледом. А, якщо спальня розташована в мансарді, то є шанс оптимізувати простір і отримати дійсно затишне, на сто відсотків, приміщення. У еклектичному злитті "під старовину" і навмисну простоту обстановки, дизайн може бути підкресленим дерев'яними панелями й цегляними необробленими стінами.

Похожие статьи:

  1. Кантрі - стиль затишку і спокою
  2. Виды дверей для бани и сауны
  3. Сучасний стиль в дизайні спальні