Вибір стилю для оформлення кімнати

Найчастіше люди не приділяють вибору стилю особливої уваги, покладаючись тільки на свій смак. Але, на жаль, часто виходить так, що підсумок зовсім не радує. Стиль в інтер'єрі виглядає неорганічно. Справа в тому, що стиль може просто не вписуватися в архітектурні особливості приміщення.

Для того, щоб вірно визначити відповідний стиль, враховуючи особливості квартири, слід ознайомитися з порадами та рекомендаціями фахівців.

Сьогодні не обов'язково шукати останні новини або різні цікавинки в газетах та журналах - їх можна знайти в інтернеті. Наприклад, по Тернопільській області і місту тернопілю багато цікавої та корисної інформації на сайті міста Журнал Тернополя.

Рекомендації для маленької і погано освітленій кімнати

Скандинави славляться вмінням комфортно і затишно облаштовувати своє житло. Скандинавський стиль широко відомий своєю легкістю і лаконічністю. Традиційно такі інтер'єри є дуже світлими, в них використовуються приємні на дотик матеріали.

Цей стиль ідеально підходить для скромної кімнати з поганим освітленням. Рекомендується використовувати безліч відтінків білого кольору, меблі зі світлого дерева, трохи графічного орнаменту і практичний декор. Через нестачу денного світла, потрібно якомога більше використовувати штучне освітлення.

Для створення більш урочистого і витонченого інтер'єру в невеликому приміщенні також буде доречний неокласичний стиль. Для нього характерне використання елегантних, невеликих меблів і аксесуарів, і повинні бути присутніми додаткові джерела світла, щоб візуально розширити приміщення.

Рекомендації для кімнати з великими вікнами і високими стелями

Просторі приміщення дозволяють вибрати практично будь-який стиль. Відмінно впишеться класичний або вінтажний інтер'єр, а також підійде неокласика і еклектика. Стилі, яким властиве використання високих і потужних предметів.

Для створення практичного та органічного простору можна використовувати риси скандинавського стилю або контемпорарі.

В таке приміщення відмінно підійде французький міський стиль. Для обробки рекомендується використовувати світлі, нейтральні тони. Також можна використовувати сучасний популярний стиль Лофт. Для стін можна вибрати фактурне оформлення, що імітує цегляну кладку. Вікна рекомендується оформити напівпрозорими шторами в римському стилі. Освітлення може бути абсолютно неординарним.

Рекомендації для квартири в хрущивці

Щоб підкреслити архітектурні особливості даного приміщення, можна використовувати витончений стиль паризьких квартир. Примножити кількість денного освітлення можна завдяки характерним масивним дзеркалам.Для квартир зі старим плануванням найкраще підійде неокласичний стиль.

Рекомендації для приміщення з низькими стелями

В першу чергу потрібно відмовитися від активного декору стель і використання масивних, звисаючих люстр. Підійде контемпорарі стиль, мінімалізм, бохо, прованс і ретро.

Рекомендації для квартири з об'єднаними кімнатами

Для квартири, що складається з єдиного простору, підійде американський і скандинавський стиль. Також органічно виглядатиме розкішний арт-деко або контемпорарі.

Похожие статьи:

  1. Як зробити ремонт ванної кімнати
  2. Освітлення спальної кімнати
  3. Правильне освітлення кімнат
  4. Вибір плитки для ванної кімнати