Вибираємо якісні міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері давно перестали бути виключно конструктивним елементом інтер'єру і тепер є втіленням довговічності, витонченого стилю і вишуканого смаку господаря.

Не дивлячись на те, що міжкімнатні двері поділяють простір усередині будівлі, головний параметр вибору конструкції - надійність, тому до вибору міжкімнатних дверей слід поставитися вкрай уважно.

В наше время быть неотразимым и обладать "голливудской улыбкой" может практически каждый желающий, благодаря высококвалифицированным докторам и новейшим технологиям лечения и протезирования зубов. Традиционные варианты зубных протезов, Безметалловые коронки и металлокерамические, а также другие конструкции предлагает клиника Президент для качественного восстановления формы, цвета и функций зубов.

Вибираючи міжкімнатні двері ...

Конструкції, які ділять внутрішній простір на кілька окремих приміщень, повинні мати такі характеристики:

Надійність. Дверна конструкція встановлюється на кілька років, тому важливо, щоб протягом експлуатаційного строку вам не доводилося ремонтувати її. Найбільш якісні і добротні моделі виготовляються з дерева, але і вартість їх відрізняється від виробів з ДВП або ДСП.

Якість фурнітури. Зверніть увагу на дверні петлі, ручку і замок. Ці конструктивні елементи, частіше за все, виводять двері з робочого стану. Кращий матеріал для фурнітури - нержавіюча сталь, яка не піддається корозії і не вимагає особливого догляду.

Екологічність. Внутрішні двері повинні бути виконані з натуральних матеріалів. Тільки так ви можете бути впевнені, що двері, дійсно, якісні. Дерев'яні конструкції часто покриваються захисними розчинами (лаками, морилками і т.д.) і дуже важливо, щоб покриття було мінімально токсичним.

Поверхня. Зовнішній вигляд дверей повинен бути бездоганним, «без сучка і задирки», так би мовити. Перевірте виріб на дотик - вона повинна бути абсолютно рівною і приємною на дотик. Якщо конструкція покрита лаком, можна прямо в магазині перевірити його якість. Для цього акуратно натисніть нігтем на двері. Якщо сліду не залишиться - покриття хороше.

Геометрія дверей. Особливо важливо, щоб двері були рівними, без перекосів і розбіжностей, інакше можуть виникнути проблеми при монтажі та експлуатації конструкції.
Що сьогодні в моді

Сьогодні є безліч міжкімнатних дверей з різноманітною обробкою і оригінальним дизайном,  можна вибрати дійсно якісну, надійну і стильну конструкцію.

Найбільш популярними міжкімнатними дверима вважаються дерев'яні двері в класичному виконанні. Деякі моделі декорують матовим оргстеклом або дзеркальними малюнками. Що стосується кольору - в моді темні відтінки: темно-бежевий, вишневий, шоколадний, мокко.Плавні вигнуті лінії, оригінальна фурнітура та надійні конструктивні елементи роблять сучасні міжкімнатні двері справжнім витвором мистецтва.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо гаражні ворота.
  2. Вибір плитки для ванної кімнати
  3. ​Протипожежні алюмінієві двері