Выбираем брус для бани, мойка окон в квартире киев

Для зведення лазні відмінно підійде профільований або клеєний брус. Зрозуміло, що і той і інший матеріал має свої плюси і мінуси, про які ми поговоримо більш докладно.

Наша компания "Клиниг Стар" предоставляет услуги мойка окон в квартире киев , наши профисионалы быстро и качественно помоют ваши окна так что они будут блестеть.


Профільований брус

Такий будівельний матеріал як профільований брус виготовляється з колоди, або лафета, який потрібно заздалегідь заготовити. Якщо розглядати перший варіант, то колода має оброблятися з усіх боків, поки не утвориться необхідне перетин. Такий матеріал відрізняється високою якістю і підходить практично для будь-якого з'єднання. Якщо говорити про брусі, який виготовлений з лафета, то тут технологія практично та ж, хіба що граней у такого матеріалу тільки дві. Варто сказати, що досить часто багато власників дачних ділянок використовують для зведення лазні саме лафет, оскільки укласти його набагато простіше, ніж звичайний брус, і, крім усього іншого, він набагато міцніше. В цілому ж профільований брус може похвалитися наступними перевагами:

Екологічність;
Низька вартість;
Чудовий зовнішній вигляд;
Довговічність;
Якісна теплоізоляція;
Досить легкий монтаж;
Легко піддається декоративній обробці;
Відрізняється невеликою вагою, тому фундамент може бути легким.
Серед недоліків можна виділити досить тривалу усадку і нестійкість до атмосферних впливів.

Клеєний брус

Такий матеріал як клеєний брус проводиться в кілька етапів. Спочатку фахівці ретельно перевіряють усі дошки на наявність дефектів. Якщо такі виявлені, то дошка відразу ж викидається. Після цього відібрані дошки необхідно висушити, щоб їх вологість не перевищувала 15%. Далі окремі частини склеюються між собою і пресуються, потім вже можна вирізати в матеріалі кріпильні елементи. Зрозуміло такий вид бруса може бути самого різного якості і тону, оскільки все залежить від дефектів і властивостей того чи іншого клею. Саме клей заслуговує окремої уваги, оскільки саме від нього залежить якість бруса. Серед переваг такого матеріалу можна виділити:

Легкий монтаж;
Довговічність;
Нетривала усадка;
Відносно незначну вагу і досить привабливий зовнішній вигляд;
До мінусів можна віднести тільки те, що подібний матеріал легко підробити, до того ж його вартість задоволена значна. На завершення слід звернути увагу, що як профільований, так і клеєний брус має один вагомий недолік, а саме, при зведенні лазні з таких матеріалів, досить складно при необхідності зробити її реконструкцію.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо дитячий майданчик по віковій групі
  2. Декорування - спосіб змінити вигляд квартири
  3. Коли необхідна консультація кардіолога
  4. Правила установки пральної машини
  5. Выбираем матрасы ортопедические