Як зробити ремонт заміського будинку

Якщо говорити про капітальний ремонт, то відремонтувати заміський дерев'яний будинок набагато простіше, ніж міську квартиру. Зокрема, можна спокійно робити перепланування без всяких дозволів.

Можна об'єднати декілька кімнат, прилаштувати веранду або збільшити площу якоїсь кімнати. Але найчастіше огляд будинку показує, що необхідний саме якісний капітальний ремонт, що обумовлено специфікою експлуатації будівлі і якістю його окремих елементів - фундаменту, покрівлі, ганку, вікон і так далі.

В наше время в различных областях строительства и промышленности широко используется такой современный полимерный материал, как Вспененный полиэтилен - отличный упаковочный и изоляционный материал с высокими показателями тепло-, звуко- и гидроизоляции.

Перед тим, як почати ремонт, слід провести експертизу стану будинку. Потрібно перевірити фундамент на наявність тріщин і необхідність ремонту заміського будинку в чому специфіка поновлення гідроізоляції. Також потрібно оцінити стан стін, перекриттів, зовнішньої обробки і даху.

Подібну роботу повинні виконувати кваліфіковані фахівці, так як від якості їх оцінки і подальшого виправлення недоліків залежить, перш за все, безпека мешканців будинку і подальший термін експлуатації будівлі.

Те ж саме відноситься і до заміни інженерних комунікацій (електропроводки, труб, батарей опалення). Для різних типів будинків потрібні різні оздоблювальні матеріали, тому необхідне залучення професіоналів.

Можна виділити наступні стадії ремонту заміського будинку:

✔ підготовчий етап - знесення частини старих стін і перегородок, прибирання сміття;

✔ основні роботи - закладення фундаменту, вирівнювання стін, стелі, підлоги, заміна віконних конструкцій і дверей; відновлення покрівлі, заміна комунікацій;

✔ проміжний етап - малярні та оздоблювальні роботи, заміна сантехніки;

✔ завершальна стадія - збирання меблів, установка освітлювальних приладів та вбудованої побутової техніки, декорування приміщення, установка системи протипожежної сигналізації.

Якщо Ви не впевнені в тому, що зможете самі виконати всі роботи по ремонту заміського будинку, можна звернутися до спеціалізованих компаній, які готові зробити проект під ключ.

Похожие статьи:

  1. Як заощадити на ремонті будинку
  2. Будівництво Лазні у Приватному Будинку
  3. Як зробити ремонт ванної кімнати
  4. Як зробити ремонт коридору
  5. Як заощадити на ремонті будинку
  6. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку