Будівництво Лазні з піноблоків

Будівництво лазні з піноблоків своїми руками

Постепенно и совершенно незаметно на рынке строительных материалов определенную нишу уверенно заняли пеноблоки. И поэтому совершенно неудивительно, что очень актуален для многих на сегодняшний день вопрос: как построить баню из пеноблоков? Піноблоки (пінобетон або комірчастий бетон) є екологічно чистим і сучасним будівельним матеріалом.Власне його популярність, як раз і залежить від його високих експлуатаційних параметрів.Піноблоки використовують для звуко та теплоізоляції різних перекриттів: стель і стін, даху і підлоги.

 

Вони можуть застосовуватися при споруді міжкімнатних перегородок, при створенні зовнішніх, несучих стін невеликих, заміських будівель.До їх числа сміливо можна віднести баню на ділянці заміського будинку або дачі.

 

Harakteristiki penoblokov blizki К. Дере особливість, але IH ognestoйkostь ​​vиshe, urovenь Nize радіоактивності.У них відносно великі розміри і порівняно невелика вага, що досить зручно для кладки і монтажу, а також для транспортування.Вони дуже легко обробляються: пиляються, строгаются, ріжуться ножівкою, до того ж в блоки без праці можна забити всілякі кріпильні деталі, а це значно полегшує будівельні роботи.

 

Матеріал цей може бути досить міцним, навіть у порівнянні з бетоном (міцність в чому визначається виробником і якістю пінобетону).Він не вбирає вологу (якщо до складу піноблоку подмешивается вологостійка грунтовка), а це особливо важливо у вологому високотемпературному режимі лазні.

 

Структурні осередки піноблоків різні і навіть розподілені нерівномірно, тому у кожного піноблоку свої фізичні і механічні характеристики.Це, звичайно, значно зменшує міцність споруди в порівнянні з спорудами з бетону і тим більше - залізобетону.Тому, хочу сказати, що будівництво лазні з піноблоків своїми руками, хоча справа і нескладне, але вельми ризиковане, так як можна придбати неякісний матеріал, який вбирає вологу подібно до губки, що в умовах банних режимів негативно позначиться на міцності і довговічності споруди.

 

Припустимо, що ви оптиміст, розумієте толк в піноблоках, знаєте, як їх вибрати, до того ж вирішили побудувати лазню, та ще хочете трохи заощадити на будівництві, тоді лазня з пінобетону - це ваш варіант.Як будувати баню з блоків? Нічого складного, справа досить швидке за часом і не дуже дороге за витратами.

Источник: stroyusnulya.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок з бруса. Будівництво
Будинок з бруса. Будівництво

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах - svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Економ Класу
  2. Будівництво Лазні Відео Уроки
  3. Будівництво Лазні Поетапно Фото
  4. Будівництво Лазні з піноблоків під Ключ
  5. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна