Будівництво Лазні з піноблоків Ціна

Баня з піноблоків своїми руками - зводимо будова з чудо-цеглин нового покоління

Баня из пеноблоков своими руками — возводим строение из чудо-кирпичей нового поколенияНайшвидший і економний спосіб спорудити справжню лазню на власній ділянці - це побудувати її з сучасних піноблоків.Зроблені ці диво-цеглини з екологічно чистого пористого бетону - легкого, вогнетривкої та довговічного.Проводять його зі звичайного кварцового піску, з додаванням води, портландцементу і особливої ​​піни, яка при отвердении і утворює невеликі повітряні порожнини.Завдяки чому з любов'ю побудовані лазні своїми руками з піноблоків завжди виходять легкими, міцними, дуже теплими і недорогими.

 

Єдине, про що потрібно подбати, перед тим, почати будівництво лазні з піноблоків, - це хороша пароізоляція і захист від води, адже пінобетон володіє недостатньою вологостійкістю через пористості.А як це зробити - ми розповімо в цій статті.

 

Отже, будуємо лазню з піноблоків власними силами - з порталом Stroy-Banya.com

 

Потужний і грунтовний фундамент для лазні з піноблоків ні до чого, адже піноблоки - матеріал легкий.А тому можна обмежитися нехитрим стрічковим фундаментом з піщаної підкладкою, на який обов'язково потрібно укласти гідроізолірующій матеріал для захисту від грунтової вологи - найкраще руберойд.

 

Отже, щоб спорудити такий фундамент, потрібно викопати котлован у вигляді стрічок по всьому періоду будови.Глибина їх має бути не менше 60 см, а от ширини в 30 см буде достатньо.Далі за допомогою рівня потрібно виконати точну розмітити і акуратно вставити штирі по всьому периметру і кутах - так, щоб відстань між ними вийшло 1, 9 метрів. Пенобетон для строительства бани Щоб зробити все це більш точно, найкраще скористатися натягнутим шнуром, перевіряючи їм рівність розташування всіх штирів.

 

Тепер слід виготовити каркас з арматури, з діаметром 12 мм і зібрати опалубку з дощок 25 см шириною.Все це заливається бетоном, а всередині фундаменту мийної прокладається каналізація і приймач.Поверх всього цього і потрібно буде укласти сітку. Всього від верхнього рівня стяжку потрібно залити кілочок 1м3 бетону, чого цілком буде досить, якщо висота фундаменту - 70-75 см.Залишається тільки гидроизолировать сам фундамент двошаровим руберойдом.

 

Ось вже які парні зводяться в рекордні терміни, так це лазні з піноблоків: відгуки досвідчених дачників говорять про те, що все можна зробити всього за 2-3 тижні, якщо буде працювати всього одна людина.А бригада - і того швидше. Піноблоки для будівництва лазні краще брат марки М25, щільності Д700.Важливий момент: піноблоки укладаються тільки на ребро, а кожен з укладаються шарів обов'язково потрібно перевіряти горизонтальним і вертикальним рівнем.

Источник: stroy-banya.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво з блоків
Будівництво з блоків

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах - svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з зрубів Ціна
  2. Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам
  3. Будівництво Лазні з піноблоків під Ключ
  4. Будівництво Лазні з піноблоків