Будівництво Лазні з піноблоків під Ключ

Баня з піноблоків: особливості будівництва та оздоблення

Будівництво лазні - відповідальне і складне захід, хоча серед непрофесіоналів про це існує інша думка.

 

Тому нерідко ці домашні «острівці здоров'я» зводять за принципом - залишився на дворі цегла або дошки, давайте спорудимо з них по-швидкому стіни, прикриємо як-небудь покрівлею, поставимо першу-ліпшу піч і назвемо все це лазнею.

 

Чи варто після цього дивуватися, що тепло вона не тримає, запах в ній стоїть неприємний, стіни сиреют, а дров для прогріву парильні не напасешся.

 

Уникнути ці неприємності можна, якщо відповідально підійти до кожного етапу будівництва, починаючи від вибору проекту і закінчуючи вивченням властивостей стінових матеріалів.Від якості останніх безпосередньо залежить мікроклімат лазні і витрата палива для її обігріву.

 

Особливо високою популярністю серед забудовників користуються легкі бетони - довговічні і екологічні матеріали. Бажаючих побудувати лазню з піноблоків сьогодні чимало, оскільки позитивних якостей у них більше, ніж недоліків.

 

Чим гарний піноблок для лазні?

 

Цей матеріал вдало поєднує високі теплоізоляційні якості і міцність.Тому лазня з піноблоку не поступається за гігієнічним характеристикам натуральній деревині і так само добре тримає тепло.Судіть самі, у деревини щільність (основний показник енергозберігаючих характеристик) становить від 400 до 800 кг/м3.У такому ж діапазоні знаходиться цей показник у пінобетону.

 

При цьому товщина стін з блоків, залежно від того, як ви покладете їх - на ребро або плазом, становить від 20 до 30 сантиметрів. Знайти якісне колоду такої ж товщини не так просто, оскільки сьогодні на ринку зустрічається величезна кількість низькоякісного будівельного лісу.

 

Виходячи з цього, можна зробити обгрунтований висновок, що лазня з пінобетону буде нічим не гірше зрубу.Розмови про те, що в ній немає приємного смолистого запаху натуральної деревини, не можна вважати серйозними.Будівництво не закінчується кладкою стін і покрівлею. Тому ніхто не заважає вам обробити зсередини приміщення липової, вільхової або соснової вагонкою і отримати потрібний ароматичний ефект.

 

І піноблок, і дерево - матеріали гігроскопічні, тому потребують надійного захисту від вологи.Сучасні просочення легко вирішують цю проблему. При цьому в дерев'яній лазні цю процедуру потрібно повторювати щорічно, а споруда з пінобетону без проблем простоїть десятки років навіть при одноразовій гидрофобной обробці.

Источник: greensector.ru

Возможно, вам понравится:

будинок з бруса під ключ
будинок з бруса під ключ

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах - svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з шлакоблоків Відео
  2. Будівництво Лазні з піноблоків Поетапно
  3. Будівництво Лазні з піноблоків
  4. Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам
  5. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна