Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам
Баня дуже популярна в Росії. Раніше її рубали з дерева, потім стали будувати з цегли.Але і той і інший спосіб вимагає значних витрат матеріальних засобів і часу: ціни на ці матеріали високі, а технологія не передбачає можливості прискорити будівництво.
Гідною альтернативою рубаним і цегляним лазням стали парні з піноблоків: цей матеріал володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, порівняно дешевий, з його допомогою можна швидко звести стіни лазні.
Будівництво бань з піноблоків: етапи виробництва робіт
Спочатку необхідно вибрати місце для парної і виготовити робоче креслення (їх багато в інтернеті і спеціальній пресі - в готовому вигляді). Потім слід визначитися з типом фундаменту: при цьому береться до уваги склад грунту і рівень грунтових вод.
Для одноповерхового будови з піноблоків найбільш підходящим буде стрічковий мелкозаглубленний фундамент з армованого бетону.Між основою і стінами слід укласти кілька рядів горизонтальної гідроізоляції: піноблок - гігроскопічний матеріал, його слід оберігати від вологості.
Тепер можна зводити стіни: перший ряд кладеться на цементно-піщаний розчин, починаючи від самого верхнього кута (визначається водяним рівнем).На цьому етапі необхідно строго стежити за тим, щоб верхні площини блоків утворювали рівну горизонтальну площину: це полегшить подальшу працю. При укладанні блоків користуються гумовим молотком і шнуром, який натягують між кутами.
Будівництво лазень penoblokov через vypolnâetsâ спеціального клею, prigotavlivaemogo сухого компонента змішуються з водою у спеціальному ємності.Через кожні три ряди потрібно укладати армуючої сітки з дрібними осередками: це зробить конструкцію міцнішою.
Перекриття над дверними і віконними прорізами влаштовуються за допомогою готових бетонних перемичок.
Для захисту піноблоків від вологи, рясно виділяється в парній, необхідна внутрішня і зовнішня облицювання стін.Але спочатку на матеріал наносяться гідрофобізуючі речовини, а також монтується захисний шар (використовується пароізоляційна і гідроізоляційна плівки).
Зовні найпростіше захистити будівлю за допомогою вентильованих навісних фасадів (цокольні і вінілові сайдинги, що кріпляться на металевих каркасах).У зазор між стіною і облицювальним матеріалом поміщають утеплювач з мінеральної вати: його кріплять до стіни за допомогою грибоподібних пластикових дюбелів.
Источник: papamaster.su
Возможно, вам понравится:

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах - svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..
Похожие статьи: