Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам

Правила будівництва лазні з піноблоків і установка димоходу в лазні

Строительство из пеноблоков бань Баня дуже популярна в Росії. Раніше її рубали з дерева, потім стали будувати з цегли.Але і той і інший спосіб вимагає значних витрат матеріальних засобів і часу: ціни на ці матеріали високі, а технологія не передбачає можливості прискорити будівництво.

 

Гідною альтернативою рубаним і цегляним лазням стали парні з піноблоків: цей матеріал володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, порівняно дешевий, з його допомогою можна швидко звести стіни лазні.

 

Будівництво бань з піноблоків: етапи виробництва робіт

 

Спочатку необхідно вибрати місце для парної і виготовити робоче креслення (їх багато в інтернеті і спеціальній пресі - в готовому вигляді). Строительство из пеноблоков бань - фундамент Потім слід визначитися з типом фундаменту: при цьому береться до уваги склад грунту і рівень грунтових вод.

 

Для одноповерхового будови з піноблоків найбільш підходящим буде стрічковий мелкозаглубленний фундамент з армованого бетону.Між основою і стінами слід укласти кілька рядів горизонтальної гідроізоляції: піноблок - гігроскопічний матеріал, його слід оберігати від вологості.

 

Тепер можна зводити стіни: перший ряд кладеться на цементно-піщаний розчин, починаючи від самого верхнього кута (визначається водяним рівнем).На цьому етапі необхідно строго стежити за тим, щоб верхні площини блоків утворювали рівну горизонтальну площину: це полегшить подальшу працю. Строительство из пеноблоков бань - стены При укладанні блоків користуються гумовим молотком і шнуром, який натягують між кутами.

 

Будівництво лазень penoblokov через vypolnâetsâ спеціального клею, prigotavlivaemogo сухого компонента змішуються з водою у спеціальному ємності.Через кожні три ряди потрібно укладати армуючої сітки з дрібними осередками: це зробить конструкцію міцнішою.

 

Перекриття над дверними і віконними прорізами влаштовуються за допомогою готових бетонних перемичок.

 

Для захисту піноблоків від вологи, рясно виділяється в парній, необхідна внутрішня і зовнішня облицювання стін.Але спочатку на матеріал наносяться гідрофобізуючі речовини, а також монтується захисний шар (використовується пароізоляційна і гідроізоляційна плівки).

 

Зовні найпростіше захистити будівлю за допомогою вентильованих навісних фасадів (цокольні і вінілові сайдинги, що кріпляться на металевих каркасах).У зазор між стіною і облицювальним матеріалом поміщають утеплювач з мінеральної вати: його кріплять до стіни за допомогою грибоподібних пластикових дюбелів.

Источник: papamaster.su

Возможно, вам понравится:

Будівництво з блоків
Будівництво з блоків

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах - svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з піноблоків Поетапно
  2. Будівництво Лазні з піноблоків Своїми Руками
  3. Будівництво Лазні з піноблоків під Ключ