Будівництво Лазні з піноблоків Своїми Руками

Общий вид пеноблока  

Вся технологія виготовлення піноблоків та їх склад

Технологія виготовлення дуже проста: застосовують рідкий бетон і доводять до такого стану, поки він спіниться і застигне.Утворюється піно - або газобетон, який наповнюється дрібними бульбашками.Це міцний і легкий матеріал, добре тримає тепло і має звукоізолюючі властивості.При виготовленні блоків по технології використовується мастило з якісних матеріалів, це дозволяє надалі часу вільно наносити штукатурку.Для будівництва використовують блоки у формі прямокутника. Розміри бувають його різні. Наприклад, візьмемо один з них, 600 x 300 x 200.У давньому часу класичний розмір блоків для стін складав 200 х 200 х 400.Технологію будівель з піноблоків застосовують аналогічно тій технології, що і споруду лазні з цегли. Укладываем фундамент Але перевага в тому, як ми обмовляли раніше, обробка піноблоків проходить у багато разів легше, ніж цегла.Можна уявіть собі, що величезний піноблок важить не більше ніж 25 кг.Це дозволяє без зусиль виконувати вантажно-розвантажувальні роботи.А якщо взяти в порівняння з пескобетоном, то такого ж самого розміру блок важить близько 85 кг.Відповідно будь-яку споруду необхідно виконувати за допомогою техніки.

 Вашему вниманию представлен сайт, на котором Вы отыщите массу тестов https://testik.club/, что поможет Вам узнать много нового о себе и своем окружении.

Склад

До складу піноблоків входить вода, пісок, білковий піноутворювач і цемент.Екологічно чистий матеріал, створений на основі протеїну.

Строим баню из пеноблоков З піноблоку можливо зробити будь-яку складну фігуру не докладаючи ніяких зусиль.Наприклад, зробити фронтони, які підходять під різний кут нахилу даху.

С равнівая дерево з цеглою, то можна знайти великі відмінності:

   
 1. При пожежі цегла втрачає свою механічну міцність, а піноблоки - ні.
 2.  
 3. Дерево легко піддається загоряння, а піноблоки - ні.
 4.  
 5. Дерево піддається гниттю, а піноблоки - ні.
 6.  

Для будівництва лазень, піноблок відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.Але головною перевагою - це явище його штучним каменем.А значить, стіни в лазні будуть міцними, стійкими, довговічними, негорючими.Правда матеріал не влагоустойчивий, а значить, його необхідно захищати від вологи.Але він має властивості плавати на воді. У ньому створено систему пористості (бульбашки піноблоку один від одного ізольовані).

Якщо є бажання побудувати собі дійсно хорошу баню, тоді при виборі піноблоків потрібно звертати увагу на якість.Окрасою необхідний, мати рівний, без розлучень.

Источник: 24banya.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо лазню своїми руками на
Будуємо лазню своїми руками на

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах

- svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..


Похожие статьи:

 1. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками
 2. Будівництво Лазні з Блоків Своїми Руками
 3. Будівництво Лазні з піноблоків Поетапно
 4. Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам