Будинок з піноблоків

Головним критерієм при виборі будівельного матеріалу для власного будинку є безпека і екологічність. Крім натуральної деревини останнім часом з'явився ще один вид - пінобетон. Він виготовляється на основі цементу, піску і піноутворювача, що утворює в структурі бетону повітряні бульбашки. Виходить легкий і міцний камінь, що володіє всіма необхідними характеристиками: морозостійкий, не схильний до деформацій і гниття, добре зберігає тепло. Будинки з піноблоків «дихають», створюючи здорову атмосферу. До того ж процес зведення стін просувається швидше.

Блоки мають різні розміри і ступінь пористості. Чим вище останній показник, тим вище теплоізоляційні параметри. Це слід враховувати при будівництві будинків в різних кліматичних зонах.

В наше время на строительство добротного, уютного современного дома уйдет уйма сил и времени. Поэтому строительные компании новороссийска предлагают самые различные услуги по высококачественному строительству и ремонту домов в кратчайшие сроки с использованием качественных и сертифицированных материалов.

Заливка фундаменту

Для легких будівель з піноблоків найкращим є стрічковий мілкозаглиблений тип. На очищеному майданчику роблять розмітку для фундаменту. Викопують траншею шириною 80-100 см і до 1,5 м глибиною. Дно засипають піском і дрібним гравієм, добре ущільнюють. У траншею вставляють каркас з металевих прутів.

Стіни котловану зміцнюють опалубкою з дерев'яних дощок або фанери. Потім пошарово заливають бетонний розчин, обов'язково ущільнюючи кожен шар лопатою. На повне застигання знадобиться 10-12 днів. Знімають опалубку і зрізають виступаючі арматурні прути. Готовий фундамент потрібно захистити від вологи, тобто виконати гідроізоляцію, а потім засипати піском або землею.

Зведення стін

Перед початком кладки перевіряють рівність поверхні фундаменту. При необхідності використовують цементний розчин. Всю бетонну основу вкривають листами руберойду, щоб вода не потрапляла на нижній ряд.

Кладку блоків починають з кутів. З'єднуються вони між собою спеціальним клеєм або цементним розчином. Клей, наноситься на попередній ряд і нижню поверхню блоку. Цеглинки щільно притискають, не допускаючи зазорів. Можна використовувати молоток з гумовим покриттям. Від того, наскільки рівно покладені блоки нижнього ряду буде залежати інша робота, тому для контролю бажано натягнути шпагат або волосінь між кутами. Залежно від товщини стін кладку ведуть в один або два ряди.

Для підвищення міцності будови виконують армування. Виглядає воно так: на покладених блоках першого ряду вирізують поглиблення по всій довжині стіни. У нього укладають металевий дріт і кладуть наступний ряд. Через кожні 5-6 рядів процедуру повторюють. Дверні та віконні прорізи зміцнюють сталевими ріжками. Завершується кладка стін обов'язковим армуванням останнього ряду. Зверху встановлюються балки перекриття.

Зовні стіни штукатурять, фарбують або монтують систему вентильованого фасаду. Зробити це необхідно для підвищення гідроізоляційних властивостей пінобетону.

Похожие статьи:

  1. Будинки з колод
  2. Будівництво Лазні з піноблоків
  3. Выравнивание пола