Де і як шукати роботу
Всі можливості в Інтернеті, кар'єрні в тому числі. Зареєструйтеся за посиланням - у нас зручно, тут все пропозиції найпопулярніших джобсайтов. Близько 1,5 млн вакансій. Чи не будемо втомлюватися про це говорити.
Швидше знаходять роботу здобувачі, які знають, що шукають. Тому відразу визначитеся - де, ким і за скільки хочете працювати.
З власних спостережень скажімо, відгук на всі вакансії без розбору не дає результату. Шукайте роботу по фільтрам, не витрачайте час даремно. Відразу виставте бажану зарплату, сферу, посаду. Зверніть увагу, в деяких індустріях прийнято домовлятися про гроші на співбесіді, в цьому випадку залиште галочку на полі "За домовленістю".
Фільтрувати вакансії можна за допомогою ключових слів - просто введіть в пошуковому вікні сайту назва посади або компанії, сферу зайнятості або місто.
Підпишіться на повідомлення про свіжих вакансій. Це можна зробити на сторінці пошуку - виставте необхідні фільтри і періодичність розсилки. Збірки свіжих пропозицій роботи будуть приходити на E-mail або у вигляді Push-повідомлень. Швидко, зручно, мінімум рухів тіла.
Як стати помітним
Приведіть у порядок і розмістіть резюме, краще - складіть нове.
Найчастіше здобувачі допускають дві помилки:
Чи не оновлюють резюме
Розсилають одне і те ж резюме
З досвіду компанії, ми відразу відкидаємо нерелевантні резюме. Наприклад, якщо на посаду Помічника редактора відгукуються з анкетою Офіс-менеджера або адміністратора.
Резюме - це шанс зачепити роботодавця. Рекрутер дивиться анкету кандидата максимум 30 секунд. Якщо претендент не потрудився оформити документ правильно і красиво, ніхто не стане розбиратися.
Як скласти конкурентоспроможне резюме - тут.
Не забудьте про супровідний лист. Навчіться писати потрібне і не нудне. Це ще один шанс сподобатися роботодавцю і розповісти про себе більше. Що приваблює в роботі, досвід в сфері, чому цікавий роботодавець - це основне, що має бути в листі. Читайте докладніше в повній статті по темі.
Ну і рада для самих цілеспрямованих. Якщо дуже хочеться працювати в конкретній компанії - відгукуйтеся на вакансію не тільки на сайті з працевлаштування. Знайдіть контакти роботодавця і напишіть на електронну пошту менеджеру, рекрутеру або власнику.
Ще раз розкажіть про гаряче бажання працювати в компанії, прикладіть приклади роботи, опишіть реальні професійні досягнення. Причому навіть якщо відповідних вакансій не опиниться, роботодавець може підшукати стажування або суміжну роботу.
Похожие статьи: