Декілька варіантів використання простору під сходами у будинку

Особливо актуальним є питання раціонального використання простору для господарів невеликих будинків. Кожен куточок тут має значення, що вже говорити про такий масивний елемент інтер'єру, як сходи. Хоча, останнім часом, володарі цілком розкішних будинків з достатньою кількістю вільного місця також воліють творчо підійти до оформлення підсходового простору. Тенденції дизайну інтер'єру наших днів ведуть до розширення простору, зменшенню «заставленості» зайвими меблями, яка тільки, як кажуть у народі, «збирає пил». Тому рішення використовувати сходи як багатофункціональний компонент будинку, не тільки розумне, але й сучасне.

Сегодня здоровью человека уделяется много внимания, но к большому сожалению еще не еденичны случаи возникновения такого заболевания, как гангрена. Поэтому лечение гангрены не следует пытаться проводить самостоятельно, а очень важно вовремя обратиться за квалифицированной помощью.

Отже, які ж варіанти оформлення та експлуатації даного об'єкта існують?

• Якщо сходи знаходиться в передпокої, доцільно зробити з них гардеробну. В принципі, цей варіант підійде й у випадку розміщення сходів в будь-якій іншій кімнаті. Це може бути й шафа-купе, й полки за дверцятами, що закриваються, й просто місце для вішалок і гачків.

• У холі, залі, вітальні «дорога на другий поверх» може одночасно бути й тумбочкою під телевізор, колонки, програвачі, й нішею з полицями для кімнатних квітів, ваз, статуеток та інших прикрас інтер'єру. За допомогою грамотних архітекторів тут можна розмістити навіть камін!

• Маленький кабінет, що включає комп'ютерний стіл, крісло й кілька поличок може заповнити простір під досить великими й широкими сходами. Звичайно, така робоча зона буде відкритою, але якщо для повноцінного кабінету місця в будинку немає, цей варіант цілком прийнятний.

• Зона відпочинку з кріслом-шезлонгом або навіть гамаком, з романтичним підсвічуванням або без нього - це не мрія втомлених після робочого дня й домашніх турбот?

• З кожної сходинки можна зробити висувний ящик для одягу й дрібниць. Це і зручно, і креативно.

• Любителям почитати можна влаштувати під сходами міні-бібліотеку, а якщо в родині багато школярів - полиці для підручників.

Варіантів раціонального використання предмета, без якого ніяк не обійтися в будинку з двома поверхами, безліч. Тут приведені лише найбільш відомі. Все залежить від розмірів самих сходів, фінансових можливостей, смаку й фантазії господарів будинку, а також від кількості та статі дітей, що живуть у ньому.

Похожие статьи:

  1. Вікна для лазні: Вимоги та правила установки вікон
  2. Особливості електромонтажних робіт в приватних будинках
  3. Як правильно вибрати квартиру в новобудові
  4. Декілька варіантів використання простору під сходами у будинку