​Дитячі електромобілі

ЧОМУ НЕБЕЗПЕЧНО набуває

Кооперативних ПІДРОБКУ?

Кооперативні підробки виробляються в кустарних умовах, в маленьких приміщеннях, робітниками, які не мають кваліфікації. В результаті - у даного типу продукції відсоток браку може перевищувати 30%.

Ліцензійні авто виробляються на великих підприємствах по суворим стандартам якості. Наша компанія також завозить багато моделей з заводів, які купують ліцензії у заводів-виробників автомобілів зі світовим ім'ям, такі як Mercedes-Benz, BMW, Audi, Ford, Porsche, Hummer, Volvo, Lamborghini, Ferrari і т.д. Саме тому ми маємо можливість надавати 2 роки гарантії.

Оригинальный детский электромобиль в алматы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Заглянемо всередину авто? Начинка оригіналу - це дорогі схеми, якісна проводка, товста мідна обмотка двигунів. Усередині підробку все з точністю навпаки - проводка низької якості, недбала спайка, що може легко стати причиною пожежі. А адже з огляду на, що вся начинка в більшості авто знаходиться під сидінням, тобто під вашою дитиною - неважко здогадатися, до чого все це може призвести. Пластик на оригінальних авто підтверджений санітарними сертифікатами. Екстра-класу, не має запахів, ударопрочен. Пластик підробок найчастіше більш крихкий і склад дешевих полімерів, використовуваних при виробництві невідомий.

До речі, різниця в ціні між оригінальним і підробленим продуктом часто становить 7 - 15 тис тенге. Тобто, 1 відвідування недорогого кафе. Але ж річ купується головному в вашому житті маленькому людині не на один день, а на багато років. Так що вибір кооперативної підробки виглядає м'яко кажучи дивним рішенням.

Якщо не дивлячись на все описане вище, ви хочете купити машину дешевше, але виглядають, як дорогі моделі - не шукайте їх на сайтах. Купуйте кооперативні товари просто на барахолці. Сайти, які торгують підробками, а тим більше, що видають їх за оригінал, легко зрозуміти за заниженими цінами і відсутності гарантії, або короткого гарантійного терміну в кілька місяців, тому що продавець знає низька якість товару. На барахолці ви зможете придбати такі ж кооперативні моделі.

Похожие статьи:

  1. Ремені чоловічі
  2. Види сталевого дроту
  3. ​Баня из клееного бруса
  4. ​Де і як шукати роботу