Мобільні будиночки

На Заході популярними є швидкобудуюємі мобільні будинки. На заміських ділянках, дачах оптимальним варіантом вважаються пересувні контейнерні будиночки.

Житло будинку контейнерного типу має ряд незаперечних переваг:

Швидка установка. Модуль виготовляється в найкоротший термін за 5 днів, а монтаж виконується протягом 2-3 години. Сконструювати будинок зможе будь-яка людина, керуючись інструкцією, навіть непрофесіонал. Збірка і установка аналогічна цікавому дитячому ігровому процесу.

Транспортування неважке. Мобільні будівлі легко можна розібрати на малогабаритні фрагменти, тому при супроводі не потрібно мати на руках дозвільні документи від органів влади. Спецтранспорт вміщує всередину до 120 кв. мобільного будиночка в розібраному стані.

Конструкції дуже надійні. Термін служби не менше 50-ти років. Можна розбирати і збирати неодноразову кількість разів і дефектів не буде.

Екологічні матеріали. Першорядний фактор, який забезпечив їх поширення в європейських країнах. В основі будови лежать тільки природні матеріали, безпечні для здоров'я людини.

Функціональність і комфорт. Дані параметри мобільних дач на вищому рівні, вони практично нічим не відрізняються від капітальних будівель. Технології XXI століття дають можливість здійснити будівництво приміського котеджу для життєдіяльності, як влітку, так і взимку.

Інноваційні технології - нова якість життя

Мобільний будинок популярний серед жителів Німеччини, Голландії, Швейцарії, Прибалтики, Франції. Вибирають його за ексклюзивність в дизайнерському плані і універсальність в технічних аспектах. Це всесезонне житло, здатне задовольнити самого прискіпливого замовника і оптимальний варіант за ціною для будь-якого бюджету.

Запросити професіоналів, які мають за плечима багаторічний досвід роботи - виконання монтажу будинку мобільного типу в найкоротші терміни і на тривалий термін експлуатації.

Не переживайте, що монтування будиночка може затягнутися, це виключено. Будова встановлюють на рівну поверхню, що веде до оперативності робіт, і позбавляє вас від підвищення вартості проекту.

Компанія має власні виробничі потужності, що дозволяє клієнту замовляти проект не тільки із запропонованого асортименту, а й розробити житло з урахуванням побажань замовника. Візуалізація на етапі формування ескізу дозволяє подивитися на нього в тривимірному зображенні і внести корективи в проект.

Похожие статьи:

  1. Укладання плитки
  2. Догляд за газоном.
  3. Консольні ворота
  4. Поклейка шпалер
  5. Выравнивание пола