​Плюси і мінуси відеоспостереження в офісі

Відеоспостереження в офісах викликає масу суперечок. Керівники виступають ЗА, адже камери допомагають зберегти майно працівників, заодно проконтролювати роботу співробітників. Другі, в свою чергу, ПРОТИ. Вони посилаються на право «особистого життя», страх перед «всевидячим оком» вимагає поваги і довіри. Щоб розібратися, хто правий, а хто винен, потрібно вивести плюси і мінуси офісного спостереження.

Основні негативні моменти відеоспостереження на робочому місці:

1. Камери стежать за співробітниками не тільки в робочий час, і в обід, і коли людина збирається додому. Тотальний контроль тримає людину в напрузі.

2. Якісна система відеоспостереження дорого обійдеться керівництву. Її тип залежить від основних завдань - охорона майна або спостереження за неробами в курилках. Зустрічаються начальники, які прагнуть слухати плітки про себе або офісні новини.

Профессиональная установка видеонаблюдения заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

3. Відеоспостереження може посприяти конфлікту «начальник - підлеглий». Трапляється часом побачити те, що краще ніколи не бачити - погану звичку, частина особистого життя іншої людини. Нова інформація змінює відносини завжди. Часто не в кращу сторону. І безневинне куріння на робочому місці або поцілунок з секретаркою в коридорі може викликати гнів або звільнення.

Плюси офісного спостереження:

1. Захищають особисті речі від крадіжок і навмисного псування.

2. Для керівника з тонким почуттям психології, спостереження допоможе знайти спільну мову з співробітниками, зрозуміти їхні характери, простежити звички. Тим самим збільшити працездатність або відкрити творчий потенціал.

3. Функція спостереження через інтернет допоможе побачити робочий процес з будь-якого куточка світу (істотний плюс для начальства).

4. Камери на стоянках авто убезпечать життя працівників під час ранніх сутінків (осінь, зима).

5. Матеріали з відеореєстраторів і камер зберігаються в архівах кілька місяців. Якщо крадіжка або інша подія було, відео допоможе розкрити злочин.

Спостереження (аудіо та відео) - це в будь-якому випадку стеження за людьми. Керівник повинен сто разів обдумати перед установкою камер. Для безпеки підійдуть кілька варіантів, без мікрофонів і автофокусу. Приховані камери, в разі їх виявлення, швидше викличуть обурення, навіть якщо допоможуть розкрити крадіжку або врегулювати конфлікт. Працівники будуть раді вуличним камерам біля входу і на парковці.

Похожие статьи:

  1. Плюси та мінуси металочерепиці
  2. Пошук роботи через мережу Інтернет
  3. Квіти та інші рослини в оформленні ділянки
  4. ​Плюсы и минусы видеонаблюдения в офисе
  5. Алюмінієві двері - стильне рішення