Правила установки пральної машини

Пральна машина відноситься до тих потужних побутових приладів, які потребують ретельної установки на заздалегідь підготовлене для цього місце. При невиконанні рекомендацій можлива як поломка самого дорогого агрегату, так і пошкодження обробки і електропроводки в будинку.

В наше время стиральная машина покупается не каждый день, поэтому и к выбору, а затем и к установке ее нужно отнестись ответственно. А это значит, что подключение стиральной машины необходимо доверить настоящим профессионалам, которые качественно и с гарантией выполнят работу.

Правила установки пральної машини:

1. Місце. Дуже важливо встановлювати пральну машину на максимально рівну горизонтальну поверхню з міцною, не вібруючою підлогою. Дерев'яні підлоги в цьому відношенні дуже поганий варіант, по причині виникнення значних вібрацій. Якщо нерівність підлоги не дуже велика, це можна компенсувати регулюванням ніжок приладу. Дуже важливо, щоб навколо пральної машинки був передбачений зазор в 100 мм, на випадок зрушення її під час роботи.

2. Електрична мережа. Електропроводка під пральну машинку повинна мати потужність не менше 2 кВт: дуже часто практикується індивідуальне підведення проводу від щитка. Дуже важливо уникати застосування перенесень, подовжувачів та інших допоміжних елементів, так як це може стати причиною пожежі.

3. Розетка. Розетка під пральну машинку обов'язково повинна бути заземленою спеціальною жилою. У разі недотримання цієї умови стає неможливим гарантійне обслуговування приладу в разі його поломки. Рекомендується додатково захистити проводку для машини за допомогою УЗО.

4. Підведення води. Для цього використовується окреме відгалуження холодної води, оснащене краном, а також обладнаний злив безпосередньо в каналізаційну систему. Допускається використовувати в якості зливу раковини або ванни, при надійній фіксації зливного патрубка. Дуже важливо, щоб тиск холодної води, яка подається в пральну машинку, відповідало зазначеним в паспорті нормам.

5. Експлуатація. Використання приладу здійснюється в точності до цих рекомендацій в технічній документації. Особливо важливо не перевантажувати машинку речами, особливо вовняного типу: набираючи вологу, вони стають дуже важкими, що призводить до швидкого зносу механізму барабана. Дуже важливо забезпечити прилад безперебійною стабільною електрикою, так як перепади напруги негативно позначаються на електромоторі. Хоч більшість пральних машинок працюють повністю автоматично, залишати без нагляду прилад, кидаючи його працюючим вдома, не рекомендується.

Похожие статьи:

  1. Укладання керамічної плитки
  2. Укладка паркетной доски
  3. ​Правила офісного дизайну
  4. Секреты проектирования бани