​Протипожежні алюмінієві двері

Важливим елементом об'єктів скупчення великої кількості людей є спеціальні протипожежні алюмінієві двері від виробника.

алюмінієві двері

Спорудами, на яких вони встановлюються як на вхідних, так і на міжкімнатних отворах, є спортивні комплекси, торгові, розважальні, виставкові центри, громадські установи, навчальні заклади, поліклініки та лікарні та ін.

На ці алюмінієві двері ціна дорожче, ніж на звичайні, оскільки при ідентичному дизайні вони оснащені негорючої прошарком. Використовується для неї нетоксичні матеріали, стійкі до тривалого впливу вогню.

Вы можете купить офисная мебель по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Навіщо потрібні протипожежні двері з алюмінію:

1. Вони відсікають людей від приміщень, в яких сталася пожежа і рятують їх до прибуття пожежних,

2. Вони не дають поширюватися вогню по суміжних приміщень, локализуя його в замкнутому за допомогою двері просторі.

Ці конструкції з алюмінієвого профілю - не раз доводили свою ефективність і рятували людей і матеріальні цінності від пожежі, тому установка алюмінієвих дверей з протипожежним захистом - вельми доцільна в громадських будівлях.

Необхідно зробити акцент на те, що алюмінієві двері не бояться ні тільки вогню, але і абсолютно стійкі до вологи. Саме тому вони знайшли широке застосування в приміщеннях, для яких звичною справою є підвищена вологість або утворення конденсату через температурних коливань. Металеві двері все частіше монтують в басейнах, лазнях, ванних. Їх оснащують такою фурнітурою, яка не іржавіє і гарантує функціональність дверей протягом усього терміну служби.

Для оформлення вхідних отворів монтаж алюмінієвих дверей вирішує багато проблем. За рахунок своєї невеликої ваги вони не створюють високе навантаження на петлі, тому не перекошуються. Метал алюміній не іржавіє і не піддається згубному впливу різноманітних природних факторів, як, наприклад, деревина. Двері за рахунок своєї конструкції і ущільнювачів роблять вхідний отвір герметичним і утримують тепло всередині будівлі і відтинають вуличні шуми. Ці двері міцні, оскільки здатні витримати безліч циклів відкриттів і закривань, і практичні, тому що не потребують якомусь особливому догляді. Їх просто протирають вологою ганчіркою для очищення від бруду. Крім того, що особливо важливо для житлових будинків, ці двері абсолютно нешкідливі з точки зору екологічної чистоти.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо якісні міжкімнатні двері
  2. Як розпізнати дефекти фанери
  3. Маятникові скляні двері