Відпочинок в Батумі

Батумі - столиця Аджарії (автономного району на південному заході Грузії) і, без сумніву, головний туристичний центр країни. Місто розташоване в мальовничій чорноморської бухті і потопає в соковитою субтропічній рослинності: пальмах, олеандрах, магноліях, лимонних деревах, кипарисах. Навіть не сумнівайтеся, в цьому чудовому куточку Закавказзя ваш відпочинок пройде на всі 100%. Можна нескінченно ніжитися на мальовничих пляжах, насолоджуватися європейським комфортом в фешенебельних готелях, дегустувати смачні страви в грузинських ресторанчиках і захоплюватися грандіозним культурною спадщиною.

Незабываемый отдых в батуми заказать тур по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Батумі вражає своєю контрастністю. Тут є і ультрасучасні хмарочоси, і колоритні пам'ятники радянської епохи, і архітектурні шедеври Середньовіччя. Нові квартали вражають розкішними готелями ланцюжків Sheraton, Hilton, Radisson, найвищою будівлею в Грузії - корпусом Батумського технологічного університету, гігантської Алфавітної вежею. Старий же Батумі нагадує місто з чарівної казки: його будівлі розмальовані хитромудрим арабським орнаментом, а вулиці прикрашені скульптурами міфічних химер, русалок і античних героїв. До наших часів тут збереглися унікальні святині: церква Святого Миколая, Кафедральний собор Різдва Пресвятої Богородиці, вірменська церква Сурб Пркч і єдина в Батумі мечеть Орта Джамі. У 12 км на південь від аджарської столиці знаходиться знаменита фортеця Гоніо (XII століття), що колись служила римської цитаделлю. Сьогодні вона вражає 18-ю сторожовими вежами і мурами, що протягнулися майже на кілометр. І, як розповідають легенди, саме тут похований апостол Матвій.

Батумі - місто музеїв. Особливий інтерес представляють Аджарський художній музей з чудовою колекцією художників XIX -XX століть, музей Нобеля, де можна дізнатися про історію міста періоду XIX - початку XX століття (в той час Батумі знаходився під заступництвом самих Нобеля і Ротшильда) і Батумський археологічний музей з колекцією артефактів різних епох.

Але щоб по-справжньому насолодитися всією красою і чарівністю Батумі, знайдіть час просто прогулятися по його вуличках і околицях. Пройдіться по Приморському бульвару, загляньте в Ботанічний сад, насолодіться красою озер Нурігель і Ардаганского. Особливо ж гарний місто в нічний час, коли по темному оксамитовому неба розсипаються зірки (які бувають тільки на півдні), на набережній спалахують ліхтарі, на центральних вулицях запалюються світлові інсталяції, а в парках настає час музичних фонтанів.

Похожие статьи:

  1. Створення сайту
  2. Лінолеум на кухні
  3. Розробка логотипу