Варіанти встановлення унітазу

У сантехнічного обладнання, як і у всього на світі, є певний термін придатності. Період роботи нового унітазу буде залежати від якості його монтажу та надійності з'єднань. Існує безліч способів монтажу такого обладнання, найчастіше з яких застосовуються лише декілька.

В наше время для удобного доступа к инженерным коммуникациям в помещениях, используются специальные лючки сантехнические или ревизионный люк невидимка, которые могут устанавливаться как на стене, так и на потолке или полу.

З найбільш традиційних можна виділити метод установки на тафту. Тафтою називається попередньо оброблена оліфою дошка, створювана з твердої породи дерева. Її укладання в покриття підлоги проводиться таким чином, щоб вона лише злегка височіла над ним, або щоб у них залишався один і той же рівень. Основа з дерева надійно фіксується анкерними сполуками, а западину заливають розчином цементу. Далі для конструкції потрібен певний час, щоб гарненько підсохнути і вже після цього приступати до установки устаткування.

Після того, як тафта була встановлена на площу, підготовлену для унітазу, на її поверхню наносяться шари розчину. Фанова труба з'єднується з випуском, а потім і з системою каналізації за допомогою розтруба. Кожне з'єднання необхідно ущільнити клоччям або стрічкою ФУМ, а також обробити герметиком. Устаткування ставиться на місце і фіксується шурупами, під капелюшки яких попередньо підкладаються шайби з гуми. Після установки бачка зливу, необхідно кілька разів змити воду для перевірки герметичності кріплень. Даний спосіб монтажу є практично найбільш трудомістким з усіх.
Існує також спосіб посадки унітазу на клейове з'єднання. Для таких робіт потрібно лише наявність епоксидного клею і розчинника. Поверхню для установки обладнання потрібно ретельно підготувати і прибрати з нього випираючі частини старого розчину. Для її знежирення ідеально підійде звичайний розчинник для фарби, ацетон або уайт-спірит. Далі поверхні потрібно надати шорсткості. Це потрібно для кращого зчеплення клею і підлогового покриття. Для такої роботи підійде наждачна шкурка. Після зачистки знову необхідно провести знежирення і приступати до з'єднання системи каналізації і випуску. На підготовлену поверхню наноситься тонким шаром епоксидний клей, після чого унітаз ставиться на клей і з силою притискається. Якщо є можливість зафіксувати тиск підручними предметами, то цим потрібно скористатися, оскільки клей сохне близько 12 годин.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Цегляної Бані
  2. Будівництво лазні з бруса
  3. Види сталевого дроту