Вибираємо покрівлю для даху котеджа

При будівництві котеджу основну увагу приділяють покриття даху, так як він є обличчям Вашого будинку, саме на нього в першу чергу акцентують увагу сусіди й гості. Найпоширенішим покриттям для даху котеджу в сучасному світі є металочерепиця з покриттям композит і м'яка покрівля з бітуму. Для того, щоб підібрати для своєї будови красивий, якісний і недорогий покрівельний матеріал необхідно в якійсь мірі вивчити будівельний ринок за даними видам покрівельних елементів.

В наше время срочная продажа автомобиля и другой техники особенно актуальна, когда возникает необходимость в деньгах. Поэтому выкуп мотоциклов и мототехники, Срочный выкуп праворуких авто. и других автомобилей компанией "АВТОЮНИТ" является самой удобной, качественной и наиболее востебованной услугой.

Металочерепиця з композитним покриттям

Металочерепиця представляє з себе листи, що мають розмір під проект передбачуваного будинку. Вона має ряд переваг. За рахунок цього і є поширеним матеріалом для покрівлі. Крити дах даним матеріалом слід за допомогою фахівців, так як для запобігання потрапляння вологи всередину будинку стики між листами повинні бути ретельно підставлені один до одного.

Особливою популярністю даний покрівельний матеріал користується в суворих регіонах Росії, так як є надійним, якісним і довговічним матеріалом. Металочерепиця володіє високою шумоізоляцією, якщо правильно укласти листи на дах будинку, то при дощі або снігопаді, Ви зможете спокійно відпочивати біля каміна, а при наявності мансардного поверху Ваш сон не потурбує стукіт дощу.

Металочерепиця

володіє невисокою вагою й її з легкістю можна підняти на висоту, не вдаючись до використання спеціальної техніки. Широкий вибір колірної гамми є великою перевагою даного покрівельного матеріалу перед іншими. Вибравши підходящий колір і форму покрівельного матеріалу, Ваш будинок стане цілим витвором мистецтва.

М'яка бітумна покрівля

Даний вид покрівлі являє собою полотно з склотканини з шаром бітуму. Чудовий дизайн черепиці створюється за допомогою мінерального покриття. Він же надає їй особливу міцність.

М'яка покрівля володіє великою кількістю переваг, які вже багато років особливо цінуються на будівельному ринку. Основною перевагою є довговічність і простота укладання матеріалу. Використовують черепицю в основному на скатних дахах, з її допомогою можна створити оригінальні малюнки, що додасть Вашому котеджу естетичності й підійде для будь-якого стилю.

Висока ізоляційна здатність і вплив до сонячних променів збереже колір даху на довгий час. Також даний матеріал, за рахунок його малої ваги, можна укласти власними силами, не вдаючись до допомоги фахівців, що багато в чому скоротить грошові витрати.

Вибір покрівельного матеріалу для даху котеджу не самий простий процес. Але якщо правильно його підібрати, то він прослужить Вам довгий час, до того ж металочерепиця й м'яка покрівля не вимагає до себе особливого догляду.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо якісні міжкімнатні двері
  2. Вибираємо гаражні ворота.
  3. Електромобілі для малюків