Які бувають спальники

Як правило, для того, щоб похід був вдалим, необхідно правильне туристичне спорядження. Основною річчю, нарівні з наметом і рюкзаком, є спальник. Він повинен забезпечувати максимально комфортний сон. При цьому, варто один раз купити спальник і більше не замислюватися про потребу в ньому, оскільки він прослужить довгий час.

Спальный походный мешок в снаряжении туриста - один из самых необходимых предметов. Сегодня купить спальник в Алматы возможно недорого в уникальном центре спорттоваров Limpopo-Outdoor, который гарантирует качество всех спортивных товаров и лучшие цены.

Без спальника обійтися неможливо жодному любителю подорожей і активного відпочинку. Не має значення, буде це літо чи зима, але відпочинок важливий для будь-якого туриста. Залежно від того, буде це піший похід або велокемпінг, існують різні типи спальних мішків. Спальник можна, вибираючи з кокона і прямоугольно ковдри. Перший, більш компактний і практичний, ідеальний для піших туристів, а другий - для кемпінгу, але він має досить великий обсяг. Перед покупкою обов'язково варто звернути увагу на декілька особливостей.

Кемпінгові спальники, які найчастіше зроблені в формі ковдри, можуть мати різні наповнювачі. Це може бути синтетика або синтетика, комбінована з натуральним пухом, а також можливо наповнення бавовною, що більше підходить для літа. Верх робиться з водонепроникних синтетичних матеріалів. Вага становить 2-3 кг. Такий туристичний спальник оснащений підголівниками та капюшонами. Можна купити спальник різних моделей, що мають різні розміри і температурні режими. У розгорнутому вигляді вони представлені у вигляді прямокутної ковдри, як говорилося вище, і можуть використовуватися для інших цілей.

Туристичні спальники представлені й у вигляді кокона. Вони мають оригінальний замок-блискавку (перешкоджає заїдання). Вони невеликі за вагою, компактні за розмірами і дуже комфортні у використанні, оскільки в них вбудовані кишені на блискавках, які можуть бути корисними в поході. Також, спальники бувають для різних погодних умов - зимові, літні або позасезонні. Зимові спальні мішки відрізняються від інших стійкістю до низьких температур, оскільки оснащені легким, але теплим пухом, і двосторонньою блискавкою. Вони важать приблизно 0,6 кг. Також, у міру потреби, вони можуть бути додатково утеплені в області попереку, рук і ступень.

Але, на сьогоднішній день, найбільш популярними серед туристів є ультралегкі спальники. Незважаючи на те, що вага становить не більше 1 кг, вони мають гарні термоізоляційні властивості і вміють зберігати форму, не вбирають вологу і швидко висихають. Все це завдяки наповнювача Micro-ТЕС, який складається з мікроскопічних синтетичних волокон.

Незважаючи на те, який саме вид туристичного спальника буде обраний, ціна завжди буде доступною, а відпочинок максимально комфортним.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань Ціни
  2. Будувати Бані Фото
  3. Лазні з бруса під ключ
  4. Укладання плитки
  5. Мобільні будиночки