Як розширити простір в невеликій квартирі

Досить скромна житлова площа часто стає досить серйозною проблемою для проживаючих на ній людей. Тим більше що малометражні квартири, в наші дні, навіть в сучасних будинках є далеко не рідкістю. Правда, сьогодні подібна неприємність перестала бути нерозв'язною проблемою, оскільки зараз з'явилося безліч різноманітних дизайнерських рішень, які з легкістю допомагають робити невеликі квартири набагато більш просторими.

В наше время появилась возможность играть в самые популярные азартные игры онлайн бесплатно и делать ставки в рублях. Проверенная честная рулетка - это рулетка в интернете, которая имеет гарантии честного игрового процесса.

Підвищення рівня освітлення

Досить важливим фактором, в подібній ситуації, є те, що чим краще освітлене приміщення, тим візуально воно виглядає більш широким. Саме тому, при облаштуванні малометражних квартир окрему увагу потрібно приділяти саме рівню освітленості. Так, наприклад, досвідчені дизайнери вкрай не рекомендують використовувати в маленьких приміщеннях занадто важкі штори, адже вікно, як відомо, є найголовнішим джерелом світла. Найбільш кращим рішенням тут, зазвичай стають рулонні жалюзі, або досить легка і прозора тюль.

Правильне зонування

Істотно розширити простір в невеликій квартирі також можна і за рахунок демонтажу зайвих перегородок і стін. Так, наприклад, в ситуації з однокімнатною квартирою, у вигляді окремого приміщення цілком можна буде залишити тільки один санвузол. А вся решта зон, в даній ситуації, зазвичай виділяються за рахунок використання різних фактур. Крім того, в якості своєрідних перегородок також можна застосовувати і різні предмети меблів. Так, відмінним рішенням, в даному випадку, може стати установка барної стійки, яка не тільки допоможе розділити кухню й кімнату, але і буде служити досить зручною обідньою зоною.

Високі стелі
Не менш важливе значення, при облаштуванні маленької квартири, також має і безпосередня висота самої стелі, адже чим вона вища, тим набагато більше візуально виглядає саме приміщення. Відмінним рішенням тут, може стати застосування шпалер з візерунком у вертикальну смужку, а також фарбування стелі та стін в один відтінок кольору, причому, бажано в досить світлий. Крім того, в приміщеннях з низькими стелями фахівці рекомендують замість традиційних люстр використовувати кілька невеликих світильників, розташованих по всьому периметру стелі, що також буде дуже серйозно сприяти візуальному розширенню простору.

Поверхні, що відбивають

Неймовірно вдалим рішенням при облаштуванні невеликого простору, також вважається і використання різних поверхонь, що відбивають. Так, наприклад, досить гарного ефекту, в подібній ситуації, можна буде досягти за рахунок установки дзеркальних міжкімнатних дверей, а також застосування при обробці стін скляних або дзеркальних панелей.

Похожие статьи:

  1. Де замовити якісний ремонт квартири?
  2. Як зробити ремонт ванної кімнати
  3. Як облаштувати свердловину на воду
  4. Як збільшити простір скляними дверима