​Як вибрати тепловізор?

Одним із найбільш дієвих способів проведення енергоаудиту щойно зданих та експлуатованих будівель є тепловізійне обстеження. Воно дозволяє оцінити якість монтажу, теплотехнічну однорідність конструкцій, що захищають, виявити допущені помилки і спланувати заходи з утеплення об'єктів, що реконструюються.

Але при вирішенні цих і суміжних завдань якість тепловізійного моніторингу залежить від обладнання. Розглянемо основні критерії, що у основі вибору тепловізора. Ви можете тепловізор agm купити прямо зараз.

Роздільна здатність

Для тепловізійного обстеження у будівництві використовуються прилади з матрицею розміром від 60*60 до 640*480 пікселів.

Основою тепловізора є матриця, яка приймає ІЧ-випромінювання і перетворює його на електричні сигнали, обробка яких дозволяє отримати на дисплеї термограму. Тому чим вище роздільна здатність матриці, тим більш детальна і деталізована картина видно на дисплеї. Відповідно, що більше об'єкт, який належить обстежити, і що менше різниця температур, то більшим має бути розмір детектора.

При цьому роздільна здатність вимірюється кількістю пікселів по горизонталі та вертикалі. Для тепловізійного обстеження у будівництві використовуються прилади з матрицею розміром від 60*60 до 640*480 пікселів. І якщо перші дозволяють знімати без втрати якості лише невеликі об'єкти, то останні забезпечують високу деталізацію при обстеженні поверхонь, що огороджують, великої площі - фасадів, покрівель і т.д.

Похожие статьи:

  1. Як вибрати панелі для кухні
  2. ​Як працює онлайн-каса
  3. Як вибрати люстру
  4. Як вибрати халат для дому
  5. Як вибрати змішувач