​Як знайти роботу в іншому місті

З чого почати пошук роботи, про що подумати перед від'їздом і як уникнути проблем при переїзді в інше місто.

«Велике трудове переселення» росіян почалося ще в 2014 році. Раптовий криза змусила одних зовсім покинути країну, інших відправитися на заробітки в більш «хлібні» регіони.

Ніхто не дивується тенденції «відтоку мізків» у столиці: тут більше можливостей самоствердитися, розвинутися і зарплати відповідні.

Однак знайти роботу в іншому місті непросто. Особливо якщо переїзд ще тільки в планах, і поки ведеться обережна розвідка місцевого ринку праці, тому Вам допоможе посилання http://jobsite.kiev.ua.

Чого бояться роботодавці

На ринку праці склалися певні стереотипи і страхи щодо іногородніх здобувачів. Перша і найголовніша фобія менеджерів - працівник приживеться. Не сподобається колектив, нове місто або сама робота, і все - компанія втрачає співробітника, час, гроші і прибуток.

З іншого боку, приїжджий більше зацікавлений залишитися, адже потрібно платити за знімання і щось їсти. Тому вважається, провінціал - старанний працівник.

У свою чергу жителі мегаполісів сприймаються як більш компетентні і вимогливі кандидати.

Чого бояться здобувачі

Важливо пам'ятати, що пошук роботи здалеку може не дати результатів. У столичних містах конкуренція набагато вище, і поки кандидат вирішується на переїзд і утрясає інші випливають питання, роботодавець вже знайде менш проблемного претендента. Роботу краще шукати на місці, уладнавши проблеми з житлом.

Але зрозуміти бажання претендентів убезпечити себе від імпульсивного рішення теж можна - нікому не хочеться залишитися в незнайомому місті без грошей і роботи.

Зробити виїзду менше «травматичним» допоможе стратегія. Беріть участь в бесідах на професійних форумах, відвідуйте конференції, займіться фрілансом у вільний час, попросіть дати експертну оцінку роботи - позначте себе на професійному полі, а ще краще - заведіть приятелів-колег в різних містах.

Надалі такі знайомства знадобляться при працевлаштуванні. Згідно з опитуваннями керівників, відгук про кандидата від уже зарекомендував себе співробітника гарантує практично 100% запрошення на роботу. Роботодавці не упустять можливість роздобути в команду перевіреного і досвідченого працівника.

Головні питання

Завдання кандидата з іншого міста - переконати ейчара в серйозності намірів і розвіяти всі страхи. Роботодавцю потрібно допомогти прийняти рішення, для цього заздалегідь приготуйте відповіді на наступні питання: як буде проходити перша співбесіда, чи є можливість для особистої зустрічі, коли зможете приступити до роботи, вирішено питання з житлом.

Похожие статьи:

  1. ​Як вибрати гіпсокартон для стін
  2. ​А чому б не робота в офісі?
  3. ​Як знайти роботу в соціальних мережах
  4. ​Як швидко знайти роботу
  5. ​Дизайнерские радиаторы