Будівництво Лазні з Старого зрубу

Зруби бань в Краснодарі

m2Зруби бань з оциліндрованих колод

 

Про зрубах бань складалися вірші та поеми не тільки в давні часи, але навіть у наші дні.І це зовсім не дивно, адже лазні відіграють величезну роль в житті російської людини.З моменту спорудження першої парилки пройшла не одна сотня років і, можливо, перший зруб різко відрізнявся від того, що будується сьогодні.На даний момент відвідування лазні - це ще й данина моді, саме тому в них встановлюються величезні басейни, джакузі і багато інших атрибутів багатства і розкоші.

 

«Все, що мучить тебе, - випарується  
І підніметься вгору, до небес, -  
Ти ж, очистившись, повинен спуститися -  
Пар з гріхами розправиться сам.

 

Не прагни раніше часу до душу,  
Не рівняється очищених миття, -  
Потрібно відшмагати віником душу,  
Потрібно випарити сморід з неї. »

В.Висоцький

 

Однак не варто забувати про те, що зруб лазні - це не тільки приміщення, де можна попаритися і змити з тіла бруд, але це, в першу чергу, місце духовного очищення, місце, де розкриваються секрети і чиститься душа.Мабуть, найяскравіше про це свідчать рядки балади Володимира Висоцького:

 

21Ці рядки були написані всього лише близько 40 років тому, коли оциліндрованих колод ще не було так поширене, зруби можна було побачити дуже рідко, та й у громадські лазні люди ходили не так часто.Однак, розум узяв гору над модою і помилковою думкою і тепер ми можемо бачити їх все частіше і частіше, проїжджаючи повз котеджних селищ, дачних будинків і сіл.Дивує, мабуть, лише те, що навкруги красуються новенькі баньки, над якими ще попрацювало час.

 

На сьогоднішній день величезною популярністю користуються саме невеликі зруби, які можна без втрат розташувати на краю дачної ділянки або замість старого сараю.Повірте, така банька принесе Вам набагато більше радості, ніж старий і давно не плодоносний кущ червоної смородини або маленький ветхий сарайчик, завалений старими лопатами і граблями.Що ж до власників великих заміських ділянок, то їм залишається тільки лише позаздрити - на своїй земельній ділянці вони можуть розмістити зруб для лазні будь-яких розмірів і форми.

 

Проекти лазень - типові та індивідуальні

 

Якщо Ви вирішили, що лазня - це те, що Вам треба, в першу чергу необхідно визначитися з проектом майбутньої споруди, т.е. прийняти рішення щодо розмірів, конструкції, функціональності і т.д. Безумовно, в даному питанні кращим радником і помічником можуть стати готові проекти.

Источник: dzodchestvo.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо лазню своїми руками на
Будуємо лазню своїми руками на

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах - svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Соснового зрубу
  2. Будівництво лазні: статті витрат
  3. Будівництво Лазні Поетапно Фото
  4. Будівництво Лазні з піноблоків