Будівництво Лазні з зрубів Ціна

Srub ванні кімнати замкнені

БаняDobrotnyj Дерев'яний зруб лазні - відмінне доповнення до dačnomu ділянки.Будівельна компанія «Добродій» здійснить вашу мрію, побудувавши чудовий зруб за прийнятною ціною.

 

Щоб парна мала хороші теплоізоляційні властивості, а всередині легко дихалося, потрібно знати нюанси будівництва зрубів.

 

Тонкощі проектування

 

З чого починається будівництво? Перш, ніж приступити до проектування, необхідно визначитися з точними габаритами зрубу лазні.Не слід забувати, що будь-яка парна розрахована не на одну людину, а, як правило, на невелику групу людей.

 

Далі визначаємося з типом лазні. Наприклад, типовий проект включає тамбур, кімнату відпочинку, мийну і парну. Найбільш раціонально задіюється площа, якщо двері передбанника, а також парної виходять в тамбур.У такому випадку три приміщення можуть обігріватися однієї пічкою.

 

Російська лазня складається всього з двох кімнат: парній і передбанника.У таких проектах піч, як правило, розміщують в парильні. Обігрів передбанника здійснюється або за рахунок суміжної стіни, або з відкритих дверей в парилку.

 

Будівництво зрубу лазні: принципи та нюанси

 

Наступний етап будівництва - добірка матеріалів.Це той випадок, коли економити на якості не рекомендується. Баня з неякісної сировини в кінцевому рахунку обійдеться дорожче.

 

Кращим матеріалом для будівництва є дерева хвойних порід, зокрема, сосна.Її фітонциди стимулюють імунітет. Щоб в умовах підвищеної вологості не розмножувалися хвороботворні бактерії, всередині парну обробляють деревиною липи або осики.

 

Вибравши матеріали, можемо приступати до закладення фундаменту.Тут також є кілька важливих нюансів, що залежать від рельєфу місцевості, типу грунту і самого проекту лазні.

 

Види фундаментів для зрубу:

 
   
 • стрічковий,
 •  
 • стовпчастий,
 •  
 • плитний,
 •  
 • свайний,
 •  
 • з клеєного бруса.
 •  
 

Щоб будова служило і радувало вас довгі роки, перш ніж закласти фундамент, слід провести оцінку інженерно-геологічних властивостей ділянки.Правильно це зробити можуть фахівці нашої компанії.

 

«Добродій»: добра лазня - здоровий будинок

Источник: www.dobrodom.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо лазню своїми руками на
Будуємо лазню своїми руками на

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах - svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..


Похожие статьи:

 1. Будівництво Лазні з сіп панелей
 2. Будівництво Лазні з зрубу
 3. Будівництво Лазні з піноблоків
 4. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна