Будинки з колод

Будинки з колод будували ще наші предки, слов'яни. Вони з особливою ретельністю підходили до вибору лісу, з якого буде виготовлений будинок. Обходячись без сучасних технологій облицювання, будинки виходили чудовими. Щоб вони не виходили косими, конусні стовбури чередували між собою. Таким чином, виходили цілі царські хороми з різними балконами, верандами та всякими іншими примхами архітекторів.

В настоящее время все больше людей занимаются поисками металлических предметов под землей, водой, на строительных объектах. Поэтому для успешной "охоты" за металлом необходимо купить металлоискатель минелаб , который благодаря своим высокочувствительным качествам и эффективности поиска, получил одобрение заядлых кладоискателей.

Сьогодні будинки з колоди добре конкурують з міськими квартирами в галасливих містах. Адже вони мають ряд непохитних переваг. 

По-перше, це екологічність. Такі будинки будують з екологічно чистого матеріалу. І він підтримує оптимальну для людського тіла температуру повітря і рівень вологості, адже наші предки тисячоліттями звикали до клімату будинків з колод. І тому зараз в таких будинках ми відчуваємо себе більш ніж комфортно. 

Багато хто не хоче будувати такі будинки через їх пожежонебезпечність, проте в наше століття будівельного буму  щодо цього не варто переживати. Сучасні технології обробляють і просочують деревину спеціальними матеріалами, які не тільки не горять, але й перешкоджають спалаху. У такому випадку будинок буде тліти, що й відбувається в міських квартирах. І то при горінні цегли, його властивості втрачаються на 70%.

Дуже важливо при будівництві будинку з колод правильно розподілити опалення. Воно повинно бути розраховане тільки на одне приміщення, а не як це часто роблять - на кілька. Інакше, наприклад, якщо одна піч обігріває пару кімнат, в місці, де найближче розташована така піч або будь-який інший обігрівальний прилад, колоди будуть додатково просушуватись, що викликає тріщини та перекіс будинку. 

Важливо також не переборщити з температурним режимом. У зимовий час температура в будинку не повинна перевищувати 16 градусів. Так колоди рівномірно просушать і трохи потріскаються. Не варто переживати з цього приводу - це нормальна реакція дерева. 

Будинок може трохи всістися. Необхідно також враховувати, що дерево - це натуральний матеріал, тому щоб не збирався конденсат, подбайте про хорошу вентиляцію. Для цього достатньо залишити проріз не менш 10 см, і проблема буде вирішена.

Сьогодні часто застосовують оциліндрованої колоди. Тобто його діаметр однаковий по всій довжині. Таким чином, будинок виходить щільніше, ніж при звичайній споруді, адже з нього знімається нестійка частина колоди. Ще й менше часу витрачається, менше зусиль на підгонку колод. Такий будинок не потрібно обробляти всередині.

Як би там не було, яким способом ви б не хотіли побудувати свій будинок з колоди, головним буде - внутрішня атмосфера вашого будинку, від якого буде віяти гармонією та позитивним настроєм завдяки матеріалу, з якого він був побудований. Всі відчували, як приємно перебувати в сосновому або ялиновому лісі? Ось приблизно такі ж відчуття можна привнести і в будинок.

Сьогодні цей напрямок будівництва тільки почав розвиватися у нас. У Фінляндії вже давно розглянули незаперечні плюси таких будинків і вже тривалий час використовують такі технології для споруд.

Похожие статьи:

  1. Басейн Амазонки
  2. Будувати Бані Фото
  3. Поклейка шпалер
  4. Будинок з піноблоків