Дизайн приміщення зі склом

Сучасні дизайнерські ідеї інтер'єру, художнє оформлення будинку і сучасні тенденції архітектури дають поживу для вашого натхнення. Нові будівельні матеріали, меблі та аксесуари пропонують величезну кількість продуктів, які можуть бути корисні у вирішенні внутрішнього простору.

Продукция из стекла, подробное описание, что можно создать из стекла вы можете прочитать на сайте компании.

Інтер'єр кімнат може бути різним і прийнятний варіант слід вибирати, керуючись тим, хто буде жити в цій кімнаті, чи буде він жити тут постійно, щоб приходити туди час від часу.

Сьогодні ми хочемо звернути увагу на інтер'єр зі скла.

На сьогоднішній день скло є одним з найпопулярніших матеріалів, без яких немислимо оздоблення сучасного будинку. Чому? Ця популярність пояснюється просто: скло допомагає зробити будь-яку кімнату просторішою і, можна навіть сказати, невагомою.

Сьогодні зі скла можна зробити все, навіть стіни. Для зонування невеликої кімнати можна використовувати в прозоре скло. Використання такого матеріалу дозволяє візуально розширити простір, розсунути стіни маленької кімнати. Цей варіант створення інтер'єру особливо важливий для власників квартир і будинків з маленькою кухнею або вузьким коридором.

Скляні стіни можна використовувати і в великих приміщеннях. В цьому випадку краще всього віддати перевагу матовим матеріалами, непрозорого скла. Використовуючи цей функціонал і, в той же час, декоративні елементи інтер'єру можна розділити великий простір на окремі зони.

Розглянемо цей варіант на прикладі вітальні. Ця кімната призначена для прийому гостей, але може служити як обідньою зоною або робочим кабінетом одночасно. Переважно відокремити додаткові зони в інтер'єрі від основної зони відпочинку, з чим скляна перегородка прекрасно справляється.

Скло - універсальний матеріал, який ідеально вписується в будь-який інтер'єр кімнати. Перевагою його є також те, що скло не боїться ніякої вологи або впливу високої температури. Єдиний недолік - скло повинне бути захищене від механічних пошкоджень, хоча сьогодні воно є ударопрочном варіанті. Для того щоб убезпечити мешканців від пошкодження найдрібнішими осколками скла при його розколюванні можна провести додаткову тонування спеціальною плівкою приклеїти її на всій поверхні скла.

Двері, як важливий елемент інтер'єру, також можуть бути повністю або частково зроблені зі скла. До речі, скляні двері при виборі правильного освітлення і напрямки світла дозволяють створити прекрасний декоративний ефект. В цілому, при установці скляних дверей зі світлом можна експериментувати, щоб добитися потрібного ефекту гри тіней і світла. Непоганим варіантом стане і використання кольорових елементів освітлення - така підсвічування зробить інтер'єр більш привабливим.

Сучасні скла можуть бути

непрозорими і глянсовими,

білими і кольоровими,

шорсткими і гладкими.

Така велика кількість варіантів цього матеріалу дозволяє будь-якому користувачеві створювати дивовижні та унікальні комбінації, які освіжать будь-який інтер'єр кімнати. Наприклад, у вітальні або кухні буде відмінно виглядати люстра з кольоровими елементами зі скла різних кольорів. Зі скла можна підібрати і багато аксесуари для інтер'єру: вази, статуетки, посуд, які при правильному виборі створять відчуття завершеності.

Скло активно використовується і виробниками меблів, де воно, на додаток до основної функції, є свого роду прикрасою. Меблі з використанням скла стає все більш привабливою для покупця, оскільки вона привносить в інтер'єр більше світла, не захаращує кімнату і створює відчуття більшого простору.

Меблі можуть не тільки доповнюватися скляними елементами, але і буває виконана повністю зі скла. Так, завойовують все більшу популярність скляні журнальні столики та обідні столи зі скляною стільницею.

Використовуючи скляні елементи в інтер'єрі, слід пам'ятати, що скло - все ж досить крихкий матеріал. Тому ви завжди повинні бути акуратним і уважним при поводженні зі скляними предметами інтер'єру і не забувати про правила експлуатації виробів зі скла. Особливо коли ви знаходитесь в приміщеннях в якому встановлені суцільноскляні перегородки .

Похожие статьи:

  1. Вибери стелю самостійно
  2. Шпалери під покраску
  3. Робимо озеленення ділянки
  4. Складське приміщення під оренду