ГОТОВІ ЗРУБИ ДЛЯ ЛАЗЕНЬ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ

Багато виробників виробів з дерева пропонують своїм замовникам готові зруби для лазень певного розміри. Це вигідно їм і цікаво споживачеві. Але для створення таких виробів завжди використовуються типові проекти бань із бруса . При їх розробці враховуються всі необхідні параметри. Це забезпечує комфорт майбутньої експлуатації лазні.

Купить ж/д билеты на поезд вы можете онлайн зайдя на сайт произд юа.

ГОТОВІ ПРОЕКТИ БАНЬ ІЗ БРУСА - ЧИМ ЦЕ ВИГІДНО ВИРОБНИКУ?

Продаж готових зрубів для лазень має ряд серйозних плюсів для виробника:

Виробництво однотипної продукції дозволяє виробнику стандартизувати виробництво, розробити власні ТУ, технологічні карти, придбати обладнання необхідне для виробництва саме цього виду продукції, навчити персонал певного набору операцій. При правильній організації процесу, це призведе до поліпшення якості продукції, збільшення обсягів виробництва, підвищення кваліфікації персоналу. Кінцевим підсумком цього процесу стане зменшення ціни продукції при поліпшенні її споживчих властивостей.

Економія на сировині. Випускаючи однотипну продукцію, виробник буде купувати для неї однотипне сировину. Це дозволить вибрати кількох постачальників, отримати у них розумну ціну і організувати поставки. В кінцевому підсумку це дозволить заощадити на транспортних і складських витрат.

Постійне вдосконалення виробничих процесів дозволить виробнику конкурувати з іншими учасниками ринку.

Таким чином, стандартна готова лазня 3х5, проект якої знаходиться в роботі, буде мати меншу вартість за одиницю площі, ніж нестандартна лазня.

ГОТОВА ЛАЗНЯ 3Х5 ПРОЕКТ - ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Придбання готової лазні і для споживача досить вигідно. Причинами цього є:

Висока якість продукції. Очевидно, що продукція, технологічний процес випуску якої налагоджений. Має вищу якість, ніж нестандартні конструкції.

Відносно низька ціна. Логічно, що ціна на виріб, що випускається на конвеєрі (а виробництво стандартних будиночків, по суті, конвеєром і є) нижче, ніж при випуску одиничного екземпляра.

Можливість реалізувати проект лазні з бруса з моменту вибору до моменту закінчення будівництва з однієї підрядною організацією. На цьому слід зупиниться особливо. Справа в тому, що організації займаються виробництвом бань з бруса як правило, мають у своєму штаті будівельні бригади здатні змонтувати їх. Або як мінімум співпрацюють з підрядними організаціями, які виконують подібні роботи. Зрозуміло, замовнику комплексна послуга обійдеться дорожче, ніж самостійна організація процесу придбання, доставки і будівництва лазні. Однак це тільки на перший погляд. З огляду на те, що єдиний підрядник позбавить замовника від всіх турбот пов'язаних з незнайомим для замовника справою є ймовірність, що замовник заощадить власні фінанси. Час він заощадить точно.

Отримання єдиної гарантії на всі види робіт замовлені у підрядника.

Можливість реалізувати проекти бань 4х4 із суттєвою знижкою. Трапляються ситуації, при яких якийсь клієнт заплатив безповоротний аванс, а викуповувати баню не став (або не зміг, або не захотів) в цьому випадку виробник виставляє її на продаж. Але робить він це із суттєвою знижкою. Це логічно - частина грошей він вже отримав, а значить, може дозволити собі опустити ціну на одиничний виріб. У цьому випадку споживач може придбати баню за ціною значно нижче ринкової.

Похожие статьи:

  1. ІНТЕРНЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ - СУЧАСНИЙ ПІДХІД
  2. САУНА - ПРОЦЕДУРА АБО ПРИМІЩЕННЯ?
  3. ​ІСТОРІЯ ГРУЗИНСЬКОГО ВИНА