Міксбордери - гармонійність і краса.

Міксбордерами називають квітники витягнутої форми, найчастіше розташовані уздовж доріжок або стін. При цьому при підборі рослин в облік береться цілий ряд параметрів, що дозволяє домогтися гармонійності і краси цих садових елементів.

Собака людині друг. А благородний і сильний Scotch Setter, Gordon Setter - надійний і вірний друг, веселий і рухливий зробе життя кожного щасливим і яскравим.

Загалом міксбордери діляться на 4 основні типи:

1. Англійська. Відрізняється класичним зовнішнім виглядом, зреалізованою в стриманості, відсутністю яскравих фарб, спокійном настроєм. За основу в квітниках такого типу беруться рослини, що мають гарну, подовжену форму листя, з ніжно-зеленим або сріблястим кольором. На такому тлі дозволено використовувати навіть, здавалося б, не поєднувані квіти типу троянди і скромних маргариток.

2. Луговий. Відрізняються набором рослинності, що дозволяє створити чарівну відкриту галявину. На лугових міксбордерах прийнято висаджувати декоративні сорти злаків, садові варіації ромашки, ромену, льону, мак, для отримання ніжного, не дуже яскравого, але дуже виразного квітника. Дуже зручний варіант в тих випадках, коли довгостроковий стиль міксбордера ще визначено, а однорічні рослини дозволяють на один сезон продовжити час роздумів.

3. Сільський. Назва визначає сферу застосування такого квітника: це заміські котеджі, декоровані в національній стилістиці. Також такий тип міксбордеров широко застосовується на дачах і готелях для екотуристів: декоративні соняшники, мальви, люпин зроблять їх по-особливому ошатними. В цілому для сільського міксбордера характерні яскраві фарби, насиченість, використання невеликих обтяжених чагарників (найчастіше це - смородина і калина).

4. Городній. Даний тип міксбордера поєднує в собі красу і практичність. Як правило, його облаштовують недалеко від садиби: як оснащення застосовуються декоративні сорти капусти, петрушки, квасолі, меліси і т.п. Під час висадки рослин спостерігається довільність форм.

Для того, щоб домогтися краси облаштованих міксбордерів, існують спеціальні схеми з висадки рослин. При цьому дуже важливо, де саме буде розташовуватися квітник. Наприклад, при розташуванні уздовж стіни краще скористатися схемою однобічного огляду, в якій враховується висота окремих рослин: найвищі сідають вздовж стіни, більш низькорослі - ближче до краю. Якщо ж огляд здійснюється з різних сторін, то високорослі рослини краще розмістити по центру квітника.

Похожие статьи:

  1. Придбати передплатників в інстаграм
  2. Вибираємо гаражні ворота.
  3. Будівництво Лазні з зрубів Ціна
  4. Вибір дерева для будівництва сауни