Меблева фурнітура - міцність і надійність меблів

Найвишуканіші ідеї і найкращі матеріали можуть бути безнадійно зіпсовані неуважним підходом до вибору фурнітури. Малопомітні помічники у вигляді ручок, кріплень і тому подібного несуть на собі основне механічне навантаження, забезпечують міцне з'єднання деталей, оформляють плавні переходи між різними модулями. Від якості кріпильних і декоративних компонентів безпосередньо залежить довговічність і зручність меблів.Різноманітна кріпильна меблева фурнітура забезпечить надійне з'єднання всіх деталей і допоможе створити найсміливіші конструкції.

В наше время мебель требует не только функциональности, но и элегантности. Такая фурнитура как петли мебельные должна быть не только надежной, но и удобнойв эксплуатации и иметь достойный внешний вид.

Фурнітура для меблів - це різні деталі, без яких неможливе виготовлення предметів меблів (ручки, тримачі, ролики, петлі, опори, ніжки, напрямні пристрої, шпінгалети і багато іншого). З кожним роком асортимент меблевої фурнітури стає все більше і більше, так як удосконалюються технології виготовлення меблів.

Види меблевої фурнітури

Фурнітуру для меблів, як правило, умовно поділяють на лицьову і кріпильну. До елементів першої групи, які також є важливою складовою декору, відносяться ручки, ключі та ін. Кріпильні пристрої (гвинти, гачки, стяжки, петлі та ін.) Є сполучними елементами різних деталей в предметах меблів.

Багато фахівців радять: якщо ви замовляєте або вибираєте меблі, обов'язково звертайте увагу не тільки на матеріал, зовнішній вигляд, але і на фурнітуру. Адже саме від фурнітури часто залежить те, скільки часу прослужить той чи інший предмет меблів. Якщо меблева фурнітура виконана з неякісних матеріалів, то в подальшому вам потрібно буде її замінити, а це спричинить за собою додаткові витрати.

Наприклад, якщо в красивій шафі напрямні для ящиків виготовлені з неякісних матеріалів або встановлені з порушенням технологій, то такі деталі не зможуть витримувати великі навантаження. Тому перед покупкою предметів меблів обов'язково проконсультуйтеся з менеджером і отримаєте вичерпну інформацію не тільки про матеріали, які використовуються для виготовлення меблів, а й про фурнітуру.

Похожие статьи:

  1. Чому варто вибрати натяжні стелі?
  2. Сантехніка від провідних виробників
  3. Натяжна стеля у вітальні: дизайн стелі
  4. Особенности строительства стен в бане из кирпича
  5. Материалы для строительства бани