Надувні басейни для дачі

Можливість прийняти водні процедури під час літнього відпочинку на дачі в басейні, поєднавши їх з сонячними ваннами - прекрасний спосіб адекватно уникнути дорогих поїздок на курорт. Особливо це корисно для дітей, які можуть плескатися в теплій воді цілими днями. У продажу існує кілька варіантів конструкцій автономних басейнів, і найпростіший з них - надувний: з його допомогою всього за дві години можна перетворити садову галявину в морське узбережжя. До того ж, при необхідності такий басейн можна легко демонтувати, що значно економить місце, якщо порівнювати зі стаціонарним конструкціями.

В наше время каждая женщина самостоятельно решает вопрос о материнстве. Поэтому нежелательное и незапланированное беременности прерывание необходимо проводить только у профессиональных гинекологов, которые окажут необходимую квалифицированную медицинскую помощь и поддержку.

Придивляючись до подібного варіанту, важливо знати його сильні і слабкі сторони:

1. Прийнятна вартість. Ціни надувних басейнів досяжні для обивателя з середнім достатком: по крайній мірі, поїздка на море обійдеться в рази дорожче.

2. Зручність. Монтаж надувного басейну здійснюється дуже швидко, навіть на самі об'ємні вироби піде не більше 2-х годин. На відміну від всіх інших видів, не потрібна ніяка попередня підготовка майданчика - головне, щоб він був більш-менш рівний. Якщо потрібна передислокація конструкції в інше місце, це здійснюється досить швидко: зливається вода і басейн перетягується в потрібному напрямку. Це ж стосується і демонтажу - він проходить іще швидше, ніж установка.

3. Стійкість. Матеріал надувних басейнів добре переносить вплив сонячних променів, що дозволяє встановлювати його на освітлених ділянках для швидкості прогріву.

4. Простота догляду і зберігання. Після демонтажу виріб потрібно добре висушити і укласти в сухому місці: зазвичай ця процедура проводиться по завершенню літнього сезону. Надувні басейни виготовляються з ПВХ-плівки, яку дуже зручно мити.

5. Термін служби. В цьому відношенні надувний басейн не можна назвати довговічним - зазвичай він служить не більше трьох сезонів. Навіть в разі максимально дбайливого ставлення з часом ПВХ-плівка покривається мікротріщинами і потертостями.

6. Підкачка повітря. Зазвичай ця процедура проводиться раз в день, найбільш оптимальний час для цього - ранній ранок.

7. Злив води. Надувні басейни великих розмірів можуть містити до 15 м3 води, тому важливо заздалегідь продумати, куди зливати цю воду по закінченню сезону.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Веранди для Бані
  2. Як вибрати халат для дому
  3. Каркасний басейн на дачі