Ремонт квартири в новобудові - приємні турботи

Часом так хочеться почати життя заново, переїхавши в інше місто, в більш комфортний район або ж купивши квартиру в тільки що побудованому будинку. Зрозуміло, при цьому виникають і різні турботи - ремонт квартири в новобудові до переїзду теж абсолютно необхідний. На відміну від ремонту квартири, придбаної на вторинному ринку житла, Вам не знадобиться займатися знесенням старих перегородок, заміною вікон або сантехнічних систем. Квартири в сучасних новобудовах є один великий простір, розмежований тільки несучими стінами - Ви легко зможете розпланувати його на свій розсуд, встановивши швидкомонтовані гіпсокартонні перегородки. Як правило, на момент здачі в квартирі вже встановлені герметичні металопластикові вікна, які добре захищають від шуму і забезпечують мінімальні втрати тепла, так що міняти їх немає необхідності.

В настоящее время многие хотят улучшить или полностью изменить свои жилищные условия. Для этого прекрасным решением проблемы являются новостройки нижнего новгорода, квартиры в которых большие и светлые, с теплыми стенами и просторными лоджиями, они полностью удовлетворят ваши пожелания и мечты.

Ремонт квартири в новобудові - приємні турботи
Щоб точно розуміти, якими будуть результати задуманого ремонту, слід замовити професійного архітектора дизайн-проект, в якому будуть розроблені всі планувальні рішення, а також інтер'єри кожного приміщення. З ним Вам буде набагато простіше пояснити підряднику, що Ви хочете від нього, ніж розповідаючи «на пальцях» без будь-якої документальної основи - в цьому випадку велика небезпека, що Вас просто неправильно зрозуміють і зроблять зовсім не так, як Ви задумували. Вивчивши дизайн-проект, фахівці ретельно обстежують квартиру і зроблять необхідні заміри, щоб визначити обсяги оздоблювальних робіт і скласти кошторис. У більшості випадків несучі стіни в новобудові вже мають чорнову обробку - оштукатурені, а гіпсокартонні перегородки не потребують штукатурки, що дозволяє обмежитися одним лише шпаклюванням і за рахунок цього помітно скоротити тривалість ремонту.

Що ж стосується інженерних комунікацій, то в новій квартирі вже прокладені стояки і виведені місця підключення води, каналізації і т.п. Внутрішню розводку власник виконує самостійно, виходячи з обраного планування квартири. При цьому у Вас є можливість зробити все саме так, як хочеться, а не миритися з не дуже зручними рішеннями, змінити які надто клопітно і дорого. Запросіть майстрів, щоб виконати якісний ремонт вашої квартири в новобудові - нова квартира як чистий аркуш, на якому Ви можете малювати собі на втіху, плануючи своє майбутнє на власний смак.

Похожие статьи:

  1. Особливості душової кабіни з сауною
  2. Цегляна піч для лазні своїми руками
  3. ​Як знайти роботу в іншому місті
  4. Фарбування спальні, кольори й відтінки
  5. Как утеплить потолок со стороны чердака?