Розробка логотипу

Логотип - це лаконічно виражена ідея компанії або будь-якого продукту. Дизайн логотипу розробляється на основі чітких принципів, серед яких: впізнаваність, унікальність і запам'ятовуваність. Розробка логотипу - творчий процес, який повинен враховувати всі тонкощі області діяльності підприємства і її неповторні риси. Сфери використання логотипу різноманітні, починаючи від оформлення продукції компанії і закінчуючи застосуванні його в рекламних матеріалах. Замовити логотип у нас - означає отримати якісний продукт в чітко узгоджені терміни.

виготовлення логотипу

Створення логотипу умовно можна розділити на три частини, першої є пошук концепції. Процес передбачає під собою розробку дизайну логотипу за допомогою промальовування ряду ескізів. Після чого затверджений ескіз допрацьовується на основі побажань клієнта. Тільки після розробки логотипу можна приступати до виготовлення фірмового стилю. Елементи стилю визначаються індивідуально, залежно від особливості фірми. Базовий пакет включає в себе: візитку, 2 фірмових бланка (кольоровий і чорно-білий), папку, фірмові кольори, корпоративний шрифт. Допоміжними елементами можуть бути: дизайн білборда, листівки, плаката, флаєра, брошури, чашки, пакети, календаря, одягу і багато іншого. Замовити розробку логотипу Ви можете по телефону (066) 166-60-27 або відправивши запит з нашого сайту.

Профессиональная разработка логотипа заказать по самой выгодно стоимости на сегодняшний день.

Вектор формати логотипів

Пропонуємо Вам декілька пакетів розробки логотипу та фірмового стилю. Логотип - елемент фірмового стилю, що виражає індивідуальність компанії і виділяє її. Також Ви можете замовити розробку фірмового стилю на сторінці "Фірмовий стиль".

Логотип буде розміщуватися, як на сайті, так і на папці і конверті компанії, тому створення векторного логотипу є необхідністю. Саме таким чином, можна буде забезпечувати масштабованість до будь-якого розміру без шкоди якості. Тому створення векторного логотипу вимагає збереження файлів у векторних форматах, таких як AI, EPS, SVG або PDF. В результаті чого, зміна кольору або розміру не викличе у дизайнера складнощів і заощадить Ваш час. Зробивши оригінальний логотип, ціна якого рівносильна якості, Ви отримаєте відмінний результат і виділитися серед конкурентів. Логотип, розробка якого, віддається в руки професіоналів, буде служити ідентифікатором бренду, приносячи споживачам візуальну інформацію про компанію, послугу або продукт. Грамотно створений дизайн логотипу повинен відображати основну ідею бренду, характер і асоціюватися саме з Вашою компанією.

Похожие статьи:

  1. Розкрутка сайту
  2. Поклейка шпалер
  3. Мобільні будиночки
  4. Відпочинок в Батумі
  5. Види сталевого дроту