stg-moskva.ru Двері в сьогодні (Сучасні двері міжкімнатні)

  Сучасні двері - це не стільки можливість переходу з одного приміщення в інше - адже приміщення, як правило, одне, скільки деталь інтер'єру, акцент, який зонирует, швидше візуально, простір, підтримує лінію стилю і є перегородкою. Для полноценного ремонта также стоит приобрести строительные материалы, чтобы оформить дизайн помещения и полностью завершить начатое.

 Незважаючи на вплив Заходу і тотальну глобалізацію, в наших квартирах-студіо раніше залишаються приватні зони: спальні, кабінети, санвузли. Зони, які відокремлені не тільки візуально, але і фізично - сучасними дверима.
Двері сьогодні - це скоріше перегородки. Найчастіше вони можуть бути практично невагомими, з сучасних полегшених матеріалів - алюмінію, скла, пластику, МДФ - і виконують декоративну функцію. Можуть бути без дверної коробки, кріпитися не так на петлях, а на напрямних, і бути нестандартних розмірів. Двері - це частина інтер'єру, підтримки стилю, і вони повинні бути або непомітні, не захаращуючи простір, а полегшуючи його, або бути яскравими акцентами, що підкреслюють приватну територію. Типові двері залишилися в минулому столітті, коли можна було зустріти однакові дверні полотна у всіх квартирах району. Нехай навіть стандартного розміру, але залежно від інтер'єру полотна повинні відрізнятися. Це може бути деталь - фурнітура, лиштви, різні вставки в двері або декор. Міжкімнатні двері повинні доповнювати інтер'єр, і нехай у зв'язку з модою на відкриті простори їх кількість в сучасних інтер'єрах значно скоротилося, вимоги до якості матеріалів і зовнішньому вигляду виросли. Тому до вибору міжкімнатних дверей слід підійти з усією відповідальністю.

Похожие статьи:

  1. Подвійні міжкімнатні двері без скла
  2. Вибір стилю для оформлення кімнати
  3. stg-moskva.ru Двері в сьогодні (Сучасні двері міжкімнатні)