Утром деньги, вечером баня.

Можливість доставки автомобільним транспортом повністю готової лазні до місця установки ввело сленгове позначення такої будови, як мобільний. Єдиною відмінністю від рубаних або стягуються на місці, є залежність від габаритів можливості транспортування. Якщо сім'ю влаштовують внутрішні розміри, така покупка порадує домочадців швидкістю установки на заміській ділянці і порівняльною дешевизною по відношенню до інших проектів. Буквально день розділяє час покупки і миття в новій бані.

На нашем сайте вы можете заказать скинали с фотопечатью , только у нас самые низкие цены и очень огромный выбор.


Типорозміри перевізних лазень

Граничні габарити вантажів по ширині не повинні перевищувати 2,3 метрів і ця умова є обмеженням в типорозмірі мобільних лазень. Враховуючи другу лінійну складову — до 10 м в довжину, внутрішнього об'єму цілком вистачить для комфортної миття одночасно кільком любителям пара.

Зазвичай довжина їх знаходиться в межах 6 метрів. Робиться це для зручності навантаження і розвантаження. Щоб при підйомі краном не сталося руйнування конструкції, необхідно наявність суцільних колод в першому ряду, максимальна довжина яких при промисловому виробництві становить 6 -7 метрів. Можливо спорудження спеціального майданчика заданого розміру, проте це значно ускладнює процес доставки і призводить до невиправданого збільшення витрат. Модульні сполучаються конструкції цього є гарною альтернативою. Складання двох половинок на місці лише ненабагато ускладнює процедуру установки.

Готові лазні під перевезення можуть бути виготовлені з урахуванням побажань замовника. Навіть в межах довжин від 4 до 6 -7 метрів при встановленої ширині, є можливість для маневру перегородками. При цьому слід пам'ятати основне призначення сауни — комфорт, що складається з гарної пари, зручного миття і можливості відпочити між заходами. Гра в карти компанією, пиво і в'ялена риба на столі — це вторинне і краще це робити в альтанці або на кухні, в розрахунок проекту не брати.

Комплектація мобільних лазень

Сучасний ринок послуг гнучкий. Клієнту представлена максимальна можливість впливати на комплектність купується лазні. Це може торкнутися вибору:

товщини стін;
внутрішньої і зовнішньої облицювання;
типу печі;
банних приладдя: полку, лавок, лежанок і т. п.;
фурнітури;
освітлення;
улаштування внутрішнього водопроводу;
покриття для даху;
матеріалу для фундаменту.
Кого можуть зацікавити сольові панно, вбудовані ароматизатори на основі природних матеріалів. Все це вирішується при оформленні замовлення. Перевірити якість наданої послуги не зажадає довгих очікувань.

Установка лазні

Для установки мобільного лазні на ділянці пристрою серйозного фундаменту не потрібно. Цілком підійдуть бетонні блоки або тротуарна плитка, укладені на заздалегідь спланований ділянку. Гвинтові фундаменти — більш дороге рішення. Однак якщо місцевість заболочена, це буде оптимальним рішенням. В цілях економії розумним рішенням буде пристрій підстави для лазні власними силами.

Необхідно передбачити можливість роботи крана. У безпосередній близькості від проведення робіт не повинно бути проводів під напругою. Якщо виходу немає, можна вирішити питання з відключенням електрики і часткового демонтажу проводки. Конструкція лазні допускає її фронтальне переміщення за допомогою трактора або лебідки.

Залишиться підключити електрику, наносити води і два — три години протопити. Дійсно, вранці гроші, ввечері лазня.

Похожие статьи:

  1. Кровельные материалы
  2. Утеплення скатного даху.
  3. Выравнивание пола