Весільний фотограф і відеооператор.


Весілля - важлива і відповідальна подія в житті майбутньої родини. Кілька весільних днів здадуться щасливим скороминущим миттю. Допоможемо Вам зберегти ці миті назавжди. Щоб і через багато років фотографії та відео радували і допомагали повернутися в щасливий весільний день. Для додаткової інформації по організації весілля відвідайте сторінку Планування весілля. Якщо ще не визначились, який тип зйомки фото або відео Вам необхідний - почитайте поради "Вибір весільного фотографа та відеооператора". 

Профессиональный свадебный фотограф в киеве поможет запечатлеть самый важный день в Вашей жизни. Цены на услуги Вас приятно удивят.

У галереї на цій сторінці представлені вибрані фотографії. Вибірково весілля з усіма подіями можна подивитися на сторінці Фотороботи. Для перегляду прикладів відео-монтажу, будь ласка перейдіть на сторінку Галерея відео. Будемо раді допомогти зробити Ваш щасливий день - незабутнім!Послуги весільного фотографа та відеооператора надаються за ціною від 10000 руб. на території міста Москва і Московській області. Вартість послуги на території суміжних областей обговорюється індивідуально. Весільна фото та відео зйомка може бути виконана в звичайному або 3D Стерео форматі. Якщо після перегляду сайту вас зацікавили послуги, які пропонує наша Студією, зателефонуйте і уточніть, чи доступна дата Вашого весілля для замовлення. Якщо виникли якісь запитання, задати їх можна по телефону, поштою або при особистій зустрічі. Також, в процесі особистої зустрічі можна подивитися додаткові фотографії, весільні кліпи, приклади альбомів, проконсультуватися про кращих місцях для фотосесій і обговорити Ваші побажання до весільної фото і відео зйомці. Якщо ви готові зробити замовлення - організуємо зустріч, зафіксуємо всі подробиці вашого весілля і підпишемо договір на надання послуг. Ціна може бути значно знижена - подробиці на сторінці Тарифи.

Похожие статьи:

  1. Алюмінієвий профіль для дверей
  2. Бензинові генератори
  3. Источники бесперебойного питания