​Як швидко знайти роботу

Якщо ви шукаєте роботу вже більше місяця, можна сміливо визнати Ваш метод малоефективним. Тому що місяць - це реальний термін для успішного працевлаштування. Наша пошукова система надає понад мільйон актуальних вакансій, база формується більш ніж з 180 джерел, Ви можете зареєструватися за посиланням. На сьогоднішній день це найбільші сайти з працевлаштування, регіональні портали, центри зайнятості та соціальні мережі. Таким чином, ГородРабот.ру підвищить ефективність Вашого пошуку в кілька разів, завдяки доступу до можливості шукати в одному місці вакансію щодо необхідної тематики відразу по декількох десятках тематичних сайтів.

Оновлення резюме

Для підвищення ефективності пошуку і переходу від слів «шукаю роботу» до реальних дій слід освіжити в пам'яті деякі, можливо навіть, очевидні речі. В першу чергу - відновити своє резюме, поповнити його тими навичками, які були придбані на останньому місці роботи. Сучасне вимога HR-менеджерів сьогодні - вказівка професійних навичок. Розділ «Зразки резюме» створений з метою забезпечити конструктором кожного претендента, хто давно не займався складанням і оновленням резюме.

Визначтеся з зарплатою

Варто об'єктивно оцінити себе як фахівця і внести в резюме бажаний розмір оплати праці. Якщо цей пункт викликає у вас утруднення, можна вдатися до допомоги «калькулятор матеріалів зарплат», який підкаже Вам суму, на яку повинна була бути проіндексована Ваша заробітна плата за обраний Вами термін. Розділ «Статистика зарплати» створений з метою складання цілісної картини за рівнем заробітних плат в різних куточках країни за різними професіями. Портал надає безкоштовно дані, які допомагають як претендентові, так і роботодавцю зрозуміти, «хто скільки коштує» на ринку праці сьогодні.

Підпишіться на розсилку вакансій

Отже, для того, щоб змінити міцно закріпився за вами статус «безробітного» на працевлаштованого громадянина, Вам не буде потрібно багато сил. Якщо ви зареєструєтесь в якості претендента на порталі ГородРабот.ру і заповніть один раз форму для резюме, воно буде автоматично опубліковано на кількох обраних Вами найбільших тематичних сайтах. Колосальна економія часу і максимальний результат стають можливими в кілька кліків! Ви можете також підписатися на розсилку по цікавлять. Від Вас потрібно тільки максимально докладна настройка фільтрів, щоб отримувати свіжі вакансії за обраною спеціальністю.

Отже, коли пошук роботи здійснюється за конструктивною схемою, він завжди приносить свої плоди. Незважаючи на те що це трудомісткий процес, сучасні технології зробили все, щоб полегшити цю «роботу з пошуку роботи».

Похожие статьи:

  1. Розробка логотипу
  2. ​Монтаж битумной черепицы
  3. ​Правила офісного дизайну
  4. ​Баня из клееного бруса
  5. ​Де і як шукати роботу