Будівництво Каркасних Бань Фото

Фотозвіт про будівництво каркасної лазні КБ-41

Общий вид каркасной бани КБ-41 Проект цієї каркасної лазні КБ-41 був опублікований на нашому порталі, тепер же власник і власне будівельник Ільдар, вирішив поділитися з відвідувачами порталу фотозвітом і розповіддю про будівництво каркаса та особливості конструкції.

 

Як уже говорилося в попередній статті, на своїй ділянці він вирішив побудувати парилку з додатковою кімнатою для гостей, - загалом, об'єднати баню і будиночок для гостей.Спочатку він замовив проект даної споруди, що за його словами заощадило йому купу часу, нервів, і матеріалів, так як наявність проекту дозволило спокійно вивчити вузли, підрахувати необхідну кількість матеріалів, і вже на будмайданчику діяти за інструкцією, а не думати над тим як в авральному порядку придумати рішення для того чи іншого вузла.

 

Побудувати лазню planirovalos в нижній правій частині кутовий (foto1).Фундамент вирішили зробити стовпчастим, як опалубки було вирішено використовувати азбоцементні труби D-150 mm. Участок Відрізки труб заповнювалися бетоном та армованого трьома шматками арматури, після чого зверху вставлявся анкер для кріплення обв'язки (фото3).

 

Для обв'язки використовували брус 150х150 мм (фото4). Поверх обв'язки зібрали нижнє перекриття з дошки 200х50 мм.(Фото5). Після чого підняли дві найдовші 11-ти метрові стіни (фото6).Їх вирішено було не бути дробити на частини а зробити цілісними. У цьому випадку мороки з "ловлею" діагоналей набагато менше, але правда для підйому стін довелося запрошувати в допомогу ще трьох осіб з сусідньої ділянки.

 

Після підйому стін каркас будинку практично повністю оформився (фото7).У кроквяну систему були внесені зміни від початкового проекту, а саме був збільшений кут підйому даху, так як розташована в нижньому куті ділянки лазня практично зливалася з ландшафтом, кінцевий вигляд вийшов таким як на фото зверху.

 

Так як на зиму роботи будуть зупинені то вікна в стінах поки вирішили не вирізати.На фото 9-11, докладно представлені вузли відкритої тераси. Карнизні звіси (фото14-15) вийшли невеликими, - це пов'язано з тим, що для зниження вартості з однієї дошки довжиною 6 м.виготовляли два крокви по 3 м, щоб звести кількість відходів до мінімуму.

 

Конькова балка йде від одного фронтону до іншого і має додаткові точки опори над перегородками (фото15).

 

Трохи незвично тут реалізовано верхнє перекриття, а саме для опори лаг, - в стійки врізана додаткова дошка, на яку вже і спираються лаги перекриття.Завдяки цьому також додатково стягуються рами стін (фото16).

Источник: www.karkas-info.ru

Возможно, вам понравится:

будівництво лазні своїми
будівництво лазні своїми

"Європейський": новобудови від забудовника, доступні всім - Онлайн Ангарськ
Тут budut побудовані два detskih зараз - кожен з 180 місць і шкіл для тисяч більше, ніж студент (за рахунок муніципальних коштів), комплекс здоров'я, басейн, лазню і сауну, зламати баскетбольний майданчик, футбольне поле і тенісний корт, магазини, величезний торговий і розваги центр с..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Бані Фото
  2. Будівництво Каркасних Бань під Ключ
  3. Будівництво Каркасних Бань
  4. Будівництво Дерев'яних Бань