Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Фото
Побудувати каркасну лазню своїми руками - простіше простого.А ще й грамотно її утепливши, подбавши про пароізоляції, можна отримати у результаті парну, майже ні в чому не поступається ні цегляним архітектурним шедеврам, ні масивним спорудам з оциліндрованих колод.І наша стаття докладно і ясно розповість про те, як будується каркасна лазня своїми руками: відео, фото і покрокові керівництва - все для вас! Будуємо каркасну ванна Своїми руками - портал Строй-Banya.com
скелетних бань Своїми руками vozvodâtsâ куди простіше, ніж цегла або brusovye - не малюнки або sereznogo основою або dorogih матеріали не потрібно.Все настільки просто, що впоратися з роботою зможе навіть школяр.Головне - знати, як і що робити.
Побудована каркасна лазня своїми руками має цінне перевагу, що, зважаючи на свою легкості, вона не дає усадки, - чого не уникнути рубаним парним.А от мінус їх - у вологості під час снігу і дощу, яка здатна проникати в усі щілини і накопичується всередині каркаса.Саме цю проблему і потрібно постаратися вирішити заздалегідь.
Будівництво каркасної лазні своїми руками звичайно не вимагає попереднього виготовлення фундаменту зважаючи на її легкості.Але, якщо грунт на ділянці пучинистого, глиниста - то краще зупинити свій вибір на простому стрічковому підставі.
Для того щоб спорудити такий фундамент, потрібно зробити ось що:
- Крок 1.На обраному місці проводиться планування, а по ній вже викопується траншея - шириною близько 40 см і глибиною 50 см.
- Крок 2. Траншею потрібно заповнити піском до рівня землі і пошарово утрамбувати, постійно поливаючи водою для кращої усадки.
- Крок 3. Ставиться опалубка - заввишки 50 см і шириною - 30 см.
- Крок 4. Підстава в опалубці потрібно армувати металевими трубами та прутками - для міцності.
- Крок 5. Тепер можна заливати бетон - або за один підхід, або пошарово, але не даючи попередньому шару встигнути висохнути.
- Крок 6. Поверх всього потрібно покласти руберойд - для гідроізоляції каркасних стін.
Источник: stroy-banya.com
Возможно, вам понравится:

«МІЕЛЬ-Заміська нерухомість": що почому за містом? - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Варіація podobnyh Пропозиції широко представлені на ринку.Вартість одно-і двоповерхових щитових і дерев'яно-каркасних будинків для сезонного проживання площею 30-70 кв.м на ділянці 6-8 соток варіюється від 700 тис. руб. до 1,7 млн. руб. ..
Похожие статьи: