Будівництво каркасно-щитових Бані

Каркасно-щитовая баня Справжнє російське гостинність відрізняється тим, що спочатку гостей запрошують попаритися в лазні.У результаті цього багато людей, плануючи розмітку свого заміського ділянки зводять на ньому каркасно-щитову лазню.Такий вид лазень став дуже популярний в останні роки. Багато, купуючи ділянку, відразу замовляють каркасно-щитову лазню.

Сучасні компанії можуть побудувати каркас-щитову лазню за дуже короткий термін часу, продумуючи все до дрібниць деталі проекту.Навіть деякі компанії пропонують своїм клієнтам можливість самостійного створення унікального проекту каркасної лазні.

В чому суть каркасно-щитової лазні?

Каркасно-щитові лазні - це самий унікальний вид з усіх лазень.Їх унікальність полягає в тому, що вони довговічні, теплі, надійні, швидкобудуюємі, прості в будівництві, а головне недорогі. Каркас бани Тому каркасно-щитові лазні дуже популярні в в західної Європи, Канаді, США, і в даний момент в Росії.З кожним роком на нашій території все більшої популярності набуває такий вид лазень.

 Новые фильмы и сериалы Вы можете смотреть на сайте прямо сейчас, абсолютно бесплатно!

Термін служби каркасно-щитової лазні набагато менше, ніж у цегляної.Але добре побудоване каркасна будівля може стояти понад 100 років. Це свідчить того, що в Європі коштують споруди, побудовані більше двох століть.

Якщо порівняти звичайну сільську лазню і каркасно-щитову, то каркасна лазня ні чим не поступається їй в площі і потужності печі.А по економічності, так набагато перевершує її. Звести щитову лазню можна і своїми силами.

Материал OSB Якщо спеціальними матеріалами утеплити стіни, то лазня буде дуже довго зберігати тепло, і легко прогріватися.І відповідно заощадить кошти на обігріві.

Давайте порівняємо коефіцієнти теплопровідності:

   
 1. Проста дерев'яна стіна (0, 13-0, 15).
 2.  
 3. Теплоізоляційні матеріали (0, 03-0, 04).
 4.  

Konečná ж, ми бачимо suŝestvennuû різницю.

Ще до істотних переваг цієї технології є безліч варіантів зовнішньої і внутрішньої обробки.Наприклад, зовні стіни можна обробляти сайдингом, плиткою, звичайної дошкою і навіть штукатуркою.А стіни при бажанні можна обшити і блокхаузом і не ніхто не відрізнить її від рубаною.Ще раз повторюючись, що каркасну лазню можна вибудувати за рекордно короткий час.Але зрубу, як правило, потрібно простояти мінімум рік на усадку. Значить, обробку лазні потрібно забути як мінімум до наступного сезону.

Источник: 24banya.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку

«МІЕЛЬ-Заміська нерухомість": що почому за містом?

- Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Варіація podobnyh Пропозиції широко представлені на ринку.Вартість одно-і двоповерхових щитових і дерев'яно-каркасних будинків для сезонного проживання площею 30-70 кв.м на ділянці 6-8 соток варіюється від 700 тис. руб. до 1,7 млн. руб. ..


Похожие статьи:

 1. Будівництво каркасних Бані на Дачі
 2. Будівництво Каркасно щитових Бань
 3. Будівництво Лазні на гвинтових палях
 4. Будівництво Веранди для Бані
 5. Будівництво Бань з арболітових блоків