Будівництво Лазні каркасна технологія

Каркасна лазня своїми руками - технології будівництва

А тепер повернемося до нашого матеріалу.

 

Головні переваги каркасної лазні

 

Сьогодні каркасна баня своїми руками зводиться дуже легко, головне при цьому дотримуватися всі необхідні правила будівництва.Завдяки тому, що стіни каркасної лазні утеплюються енергозберігаючими матеріалами, вона прогрівається досить швидко і чудово зберігає тепло, що важливо для економії на опаленні та часу підготовки лазні до використання.Так, коефіцієнт теплопровідності дерев'яної стіни зазвичай коливається в межах 0, 13-0, 15, а у сучасних теплоізоляційних матеріалів - 0, 03-0, 04, що на порядок вище.

 

Різноманіття варіантів обробки каркасних стін, як внутрішньої, так і зовнішньої, найчастіше і приваблює охочих побудувати власну лазню.Ззовні каркасну лазню можна обробити майже будь-яким матеріалом: дошкою, плиткою, сайдингом, красиво обштукатурити і навіть обшити блокхаузом, так, що лазня зовні відрізнятися від рубаної не буде.

 

Також каркасна лазня своїми руками і без особливих витрат часу і коштів зводиться за рекордний термін, а от зрубу завжди потрібен час на усадку, причому не менше року.А це означає, що після чорнового будівництва рубаною лазні її обробку можна проводити тільки на наступний сезон.

 

Сама лазня за каркасною технологією зводиться з спеціальних дощок, попередньо оброблених антисептиком.Розміри цих дощок розраховуються з точки зору їх несучої здатності і вибору утеплювача.Адже утеплювач, який розташовується між стійками зведеного каркаса, своєю товщиною не повинен перевищувати ширину дошки.Всю міцність конструкції забезпечують також зовнішня і внутрішня обшивка.

 

Будівництво каркасних лазень

 

Визначившись з видом лазні і її місцем розташування, потрібно скласти проект і креслення.Сучасні технології будівництва каркасних лазень давно перетворили звичайну парну в комфортабельне житло.Не кажучи вже про зовнішній вигляд будівель. Тут все обмежується тільки фантазією замовників.Сучасна каркасна лазня на дачі - це зразок зручності, краси і затишку.

 

Від планів і креслень можна переходити до закупівлі будівельних матеріалів.Каркасна лазня потребують дошки для обрешітки і брусків (20-30мм), брус (120х120), типові дошки (50х120мм), бруски (75х40).Також для будівництва необхідні вагонка для обшивки стін, толь, цемент, тирсу, мінеральна вата як утеплювач, цвяхи та інші кріпильні матеріали.

Источник: vasha-banya.com

Возможно, вам понравится:

Практичне шліфування зрубу
Практичне шліфування зрубу

18-20 вересня в м. Горно-Алтайську відбудеться II Республіканська професійна виставка в сфері будівництва, газифікації та ЖКГ.. - ExpoLife.ru
Учасники надають послуги з благоустрою територій, ландшафтного дизайну, будівництва будинків, дач, бань "під ключ", утеплення та звукоізоляції будинків, тепловізійного обстеження будинків та інСеред уже подали заявки на участь є нові для виставки компанії.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з рубаної колоди
  2. Будівництво Лазні з Бруса Технологія
  3. Будівництво Лазні з поризованного Блоків
  4. Будівництво Лазні з керамзитного Блоків