Будинки за каркасними технологіями

При згадці терміна «каркасний будинок» більшість громадян нашої країни недовірливо посміхається. Але така реакція безпідставна. Ця стаття допоможе вам переглянути думку про непрестижність каркасних будинків. Вони увійшли в історію будівництва більше ніж 300 років тому. Цей будинок швидко будується, добре, за нинішніми мірками, заощаджує енергію, пожежобезпечний і комфортний.

В наше время в каждом городе комфортабельные отели и гостиницы предлагают свои наилучшие услуги проживания всем гостям города. А перед гостями столицы гостиницы москвы возле метро мякинино радушно открывают двери, приглашая их в теплые и уютные номера со всей необходимой бытовой техникой и мебель, которые обеспечат удобство и комфорт проживания.

Країни СНД запозичили найперші проекти для споруди каркасних будинків у будівельників з Канади. Завдяки цьому такі будови іменують «канадськими» або «сендвіч-панелями». Такі будівлі мають естетичний і розкішний зовнішній вигляд. Стінки каркасних будинків і правда, нагадують за своєю будовою сендвіч. Усередині такі стіни наповнені всевідомим базальтовим теплоізолятором - мінеральною ватою.

З чого зроблені каркасні будинки.

Як правило, каркас такого будинку робиться із заліза або деревного бруса. Другий матеріал більш екологічний, дешевий і легкий. Плюси деревного каркаса для дому - це геологічна придатність і відповідність багатьом погодним критеріям. Такий каркас буде добре триматися на схилах або нерівних ділянках, збереже теплоту в будинку в північних районах, а в південних захистить від сильної спеки. Каркас, зроблений з металу, служить довше, але його мінуси - це висока вартість і важкість при обшивці.

Каркасні будинки добре відомі завдяки відносно малій товщині стін і високій теплоізоляційній здатності. Шар скловати (теплоізолятор для каркасного будинку) становить 60 см, його можна прирівняти до двометрової цегляної стіни. Через це економія на опаленні в каркасних будинках виходить колосальна.

Міцність будинку

Каркасний будинок вийде міцним, якщо при будівництві дотримуватися всих технологій і правильно обробляти деревину. Фундамент цього будинку стійкий до сезонних змін погоди, він добре підходить для будівництва в сейсмічних районах.

Легкість

Фундамент для каркасних будинків роблять з малозаглибленої цільної плити. Також можна використовувати полегшений варіант стрічкового фундаменту. Приміром, двоповерховий каркасний будинок, що має загальну площу 200 м2, має масу менше 20 тонн.

Безпека

Незважаючи на дерев'яний каркас і мінеральну вату в якості теплоізоляційного матеріалу, такий будинок є пожежостійким. Стійкість до займання дає спеціальне просочення для дерева.

Час побудови

Перше, що значно зменшує час будівництва каркасного будинку - це відсутність потужних фундаментів. Ці будинки можна зводити в будь-який час року. А обробку стін можна проводити відразу ж після їх споруди.

Дешевизна будинів

Фінансова економія досягається завдяки відсутності в необхідністі рити глибокий котлован і закладати потужний фундамент.

Відсутність усадки

Покрівля в таких будинках повністю підтримується конструкцією каркаса. Тому на стінки каркасного будинку майже немає навантаження. Розміщувати стіни можна як завгодно. А додаткового комфорту будинку надають стіни, які також зроблені з сендвіч-панелей, і добре виконують функцію звукоізоляції. Також стіни приховують в собі всі комунікації. Єдиний мінус каркасного будинку - це брак вентиляції через відсутність пір в матеріалах стін. Тому при будівництві необхідно відразу передбачати гарну систему вентилювання.

Похожие статьи:

  1. Будівництво каркасно-щитових Бані
  2. Будівництво каркасних Бані на Дачі
  3. Будівництво Лазні каркасна технологія
  4. Будинок під сучасною охороною