Чим краще різати клінкерну плитку?

Клінкерна плитка являє собою відмінну альтернативу традиційним матеріалам, застосовуваним для обробки підлоги або стін в житлових і нежитлових приміщеннях. Така обробка довговічна, і обходиться значно дешевше натурального каменю, тому набирає все більшої популярності. Але в процесі роботи з плиткою матеріал доводиться розрізати на рівні шматочки, або ж робити фігурні розрізи, і тут для недосвідчених людей може виникнути серйозна проблема.

Посмотреть эротическое фото вы можете тут на сайте в любое удобное для вас время.

способи різання

Для створення розрізів в клінкерну плитку розроблені спеціальні інструменти для рівною і акуратною різання матеріалу. Залежно від вибору пристосування для роботи відрізняються і способи різання клінкерної плитки, тому підходити потрібно до цього дуже уважно.

Інструменти в майстерні

На цей випадок є досить багато різних пристосувань, які можна використовувати в професійних майстерень, або в аматорських умовах. Кожен інструмент відрізняється типом отриманого розрізу, його чистотою і рівністю. Серед основних інструментів можна виділити:

електричні і ручні плиткорізи;

роликові склорізи і ножівки по металу, оснащені алмазної струною;

болгарки, спеціальні кільцеві пили;

плиткорізи-щипці і кусачки.

Клінкерна плитка, незважаючи на свою високу міцність, досить крихкий і неподатливий матеріал, який при неправильному способі розрізання може кришитися і ламатися, а край буде знівечений тріщинами і сколами.

Електричний алмазний плиткорез

Це спосіб порізати клінкер без особливого шуму, і при практично повній відсутності пилу. Для цього використовують алмазні диски, які на великій швидкості обертання забезпечують рівний і чистий розріз. Серед особливостей способу потрібно відзначити:

клінкерна плитка виходить без сколів, зазубрин або шорсткостей;

під час роботи необхідно подавати на робочу поверхню воду;

не потрібно прикладати багато зусиль, виконувати великі обсяги роботи можна дуже швидко.

Це хороший спосіб різати клінкерну плитку, коли потрібно обробити велику кількість матеріалу. Єдиний мінус - це вартість обладнання, оскільки класичний електричний плиткоріз для цих цілей обходиться від 700 доларів.

ручний плиткоріз

Так клінкерна плитка виходить також з досить рівним і красивим краєм, але при цьому потрібно пам'ятати, що це трудомісткий процес, і занадто великі обсяги роботи зажадають тривалого періоду.

Цікаво! Робочі елементи в подібних конструкціях міцні і жорсткі, що забезпечує відсутність відхилень плиточок під час обробки. Таким чином можна легко уникнути деформації.

Пристрій може коштувати дешевше електричного, і вартість буде варіюватися від 40 до 400 доларів. Це недорогий, але ефективний спосіб створення шматочків потрібних розмірів з наявної плитки.

Похожие статьи:

  1. В чем преимущество ПВХ перегородки?
  2. Як розпізнати дефекти фанери
  3. Що треба знати про керамічну плитку
  4. Укладання керамічної плитки