Энергетика вашей бани

Чи знаєте ви, що стан вашого здоров'я в процедурі «миття в лазні» безпосередньо залежить від двох факторів: грамотно побудованої лазні і правил, які потрібно дотримуватися у парильні? Щодо грамотно побудованої лазні можна дати лише одну пораду: роботи довіряти виключно професіоналам, які мають досвід виконання подібних робіт. Наприклад, дуже хороші відгуки має компанія Зодчий.

 Только в нашем интернет-ателье рубашки поло на заказ , всё очень качественно и по низким ценам. Создай свою собственную рубашку.


Якщо ви - любитель російської лазні, головне значення для вас буде мати якість пари. Недарма ж саме актуальне побажання після миття російській людині: «з легким паром!»

Що зробити для того, щоб пар був дійсно легкий? Піддаватися правильно - тільки й усього!

Коли лазня побудована добре тримає тепло навіть взимку, вам не складе особливої праці витопити її так, щоб в парній був гарячий сухе повітря, а в мийній - рівне тепло. Ідеальна піч - це та, яка викладена з вогнетривкої цегли, а не куплена металева буржуйка. Кам'янку слід викладати з «правильних» каменів: без кварцових прожилків і темного кольору.

Віник краще запарювати хвилин за сорок до початку польоту.

Розігрівшись трохи в мийній, можна відправитися в парилку. Піддавати не варто ні холодною водою, ні окропом. У першому випадку пар охолоне відразу на кілька градусів, у другому - надто швидко випаруватися. Вода, в якій півгодини тому ви замочили віник, ідеально підійде і по температурі, і за складом. Партеся стільки, щоб не відчувати сильного перегріву, прислухайтеся до свого організму.

Отже, якщо будівництво лазні можна доручити фахівцям, то деякі дрібні роботи, такі, як вибір цегли, каменів, виготовлення протипожежної прокладки між стіною і піччю - ось це можна спробувати зробити самостійно. Розчин для кладки стінки складається з піску, глини та цегли.

Пісок краще брати річковий. Його варто обов'язково просіяти. Глину потрібно брати не менше, ніж з півметра глибиною і замочити її до стану, поки вона не стане однорідною і пластичною. Піску в суміші повинно бути в два рази більше, ніж глини. Розчин необхідно застосувати не затягуючи - до наступного дня він застигне, і розчиняти його повторно буде безглуздо. Перевіряючи, чи готовий розчин, просто занурте в нього палицю.

Якщо шар не перевищує трьох міліметрів і в той же час не менше цього розміру, значить, матеріал готовий. Якщо шар менше, додайте глини. Якщо на палиці товстий шар розчину, значить, не вистачає піску.

Таким чином, виконавши деякі роботи по обробці або облаштування лазні, ви наповните її вашою енергетикою.

Похожие статьи:

  1. Виды печей для бани
  2. Поклейка шпалер
  3. Выравнивание пола